2733
عنوان

اولین تاپیکم با محتوایی غیر محتوای مذهبی 🙄😅

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 62 پست
عزیزسن🩷 یاخشی جانم،، هرکمک ایستسون من وارام باجی💐

باشیزا دولانیم ❤❤

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم 😅😅❤ نه بابا... آشپزی اونم تو خونه خودت فکر کنم لذت داشته باشه البته اگه برای کسی باشه که ب ...

اصلاااا برای من لذت نداره

لذتی که تو درس خوندن و مطالعه و سرکار رفتن هست اصلا تو بپز بشور بساب نیس

البته سلیقه ها فرق داره بعضی خانوما برعکس فکر میکنن و اونا هم دیدگاهشون محترم و قشنگه🌹

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
منم تازگیا ۲۳ شدم و تزک هم هستم خوشبختم😅

عزیزممممم

خوشبختم

الهی ۱۲۰ ساله بشی

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️
از مامانت هم میتونی بپرسی ها😁

مادر جان حوصله آموزش ندارن 🥺😅

اصلاااا برای من لذت نداره لذتی که تو درس خوندن و مطالعه و سرکار رفتن هست اصلا تو بپز بشور بساب نیس ...

عزیزجانم من هم درس میخونم، هم شاغلم 

شغلم موقتیه و بعد از اون دنبال شغل دولتی خواهم بود

درسته سلیقه ها متفاوته ولی زنی موفق تر خواهد بود که همه جنبه های یک بانو بودن رو باهم دارا باشه

بازم میگم سلیقه ایه و شاید یکی فراری از آشپزی باشه

آشپزی کردن یا نکردن ذره ای از مقام و منزلت زن بودن رو کم نمیکنه

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشی قشنگم ❤❤

امن یجیب خوندم براش عزیزم

ممنون عزیزم

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
عزیزجانم من هم درس میخونم، هم شاغلم  شغلم موقتیه و بعد از اون دنبال شغل دولتی خواهم بود درسته ...

🌹❤️😘

موفق باشی عزیزم

من که شوهرم را عادت دادم کارهای خونه را مشارکتی انجام میدیم.آشپزیشم خوبه😂😂😂

ایشالا هر کی هرجوری هست از زندگیش لذت ببره

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیتاج هستم زن زمان خان🤪😵‍💫😁😐
😅❤ دقیقا ۲۷ روز دیگه میشم ۲۲ سال

سلام عزیزم👋💞

تولدت مبارک💚💛💜🌙🎂🎁🎈🎈🌟🌟🌠

بیست و دو سالگی قشنگت مبارک❤😍

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
سلام عزیزم👋💞 تولدت مبارک💚💛💜🌙🎂🎁🎈🎈🌟🌟🌠 بیست و دو سالگی قشنگت مبارک❤😍

@کاربریپاکشده    

☝☝🙏💞

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
2706