2777
2789
عنوان

یعنی به دخترم تعرض کرده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8500 بازدید | 90 پست
خودت برو بچتو وردار با یه بهونه ای   قشنگ باهاش حرف بزن بدنشو نگاه کن شده ببرش دکتر  ...

پدرش گفت تا من نیومدم دست ب بچم نمیزنی. ظهر میاد ببریمش دکتر

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
خدا هم تورو لعنت کنه هم اون شوهرتو. توکه دلت شوهر میخواست برا چی دختر طفل معصومتو کشوندی دنبال خودت ...

اینجوری نگین یعنی هر کی طلاق بگیره دیگه حق زندگی نداره،!؟حالا کسی که دختر داره خب براش ازدواج مجدد واقعا سختتره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم هایی که هی میگید طلاق طلاق یکی از عواقب طلاق رو ببینید 😭😭  

عاقبت اكثر ازدواج هايي كه حاصل رل زدن بوده ميشه طلاق . عاقبت طلاق هم ميشه 10 تا مشگل ديگه . وقتي تو اين روزگار خيلي ها فكر ميكنن خدا دشمن اونهاست و لابد شريعت رو براي محدود كردن آدمها فرستاده و ساديسم داره و جاي خدا و شيطان رو عوض كردن و ... نتيجه ش ميشه وضعيت فعلي جامعه . 

نمیخوام قضاوتت کنم اشتباه از شوهر سابقتم بوده ک پی رفیق بازیو عشق و حالش بوده 

ولی شمام بد نبود حالا ب خاطر دخترت ی مدت بی شوهری رو تحمل میکردی 😒

همچین واجبم نبود زرتی ازدواج کنی حامله شی اونم با همچين ادمی 

متاسفم برای کسایی ک کور کورانه تصمیم میگیرن ی بچه هم از هرکدوم از ازدواجای احمقانشون بوجود میارن 

عشق و حال خودشونو میکنن بچه هارو بدبخت میکنن

متاسفم براتون 

الهی بمیره😭 من با این بچه تو شکمم چیکار کنم اخه بخدا نمیخوام با این مرد بمونم الانم غیب شده از وقتی ...

ببخشید اینو میگم با شوهر سابقت چه مشکلی داشتی جدا شدی؟

مطمین باش هیچکس مثل پدرو مادر واقعی ادم نمیشه

حتی بگه مثل بچه ی خودم

خدا هم تورو لعنت کنه هم اون شوهرتو. توکه دلت شوهر میخواست برا چی دختر طفل معصومتو کشوندی دنبال خودت ...

شما چطور راحت میای قضاوت میکنی هر چی می خوای میگی مگه شما تو زندگی استارتر بودی و همه زیر و بالاشو دیدی که الان میای نفرین میکنی؟!

این همه دختر و پسر دارن با نامادری ناپدری زندگی می کنن از این مشکلا هم نداشتن! گاهی وقتا هم ازدواج مجدد اصلا نیازه! چیزیکه مهمه شناخته چه تو ازدواج اول چه بعد از طلاق

2801