2777
2789
عنوان

دوستم خودکشی کرده:))) دبیرستانیم:))

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 42 پست

بچه ها شب قدره به نیتش  دعا بکنید عاقبت بخیر بشه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
پدره دست بزن داشته و مادره هم دیده اینطوریه خیانت کرده شما باشی میتونی انتخاب کنی؟

چه زندگی خوبی

بابا ی جور بد مادره هم خواسته درستش کنه ی جور دیگه ب زندگی خیانت کرده

بچه ام ک قربانی

خدا لعنت کنه هر چی ادم بد رو

امیرمحمد نازنینم  روز ۳شنبه ۱۳شهریور ۴۰۳ ب جمع خانوادگی مون اصافه شد  منو بابا و ابجی حنانه و بهار خیلی دوستت داریم❤💋 ان شالله ک در پناه خدا همه تون سلامت؛ موفق و خوشبخت بشید🥲 خدایا ممنونتم 😘

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
با چی خودکشی کرده 

نمیدونم هنوز دقیقا.. توی گروه بین بچه ها پخش شده.. احتمالا یا با قرصی چیزی یا خودشو انداخته پایین از ساختمون چون خونشون اپارتمانه 

زاده ی کهکشان.
منم دوستم خودکشی کرده بود عکس تیغ و خون برام فرستاد من بیخود شارژ تلفنی نداشتم به ننه باباش زنگ بزنم ...

گوشی یکیو میگرفتی😐

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
چه زندگی خوبی بابا ی جور بد مادره هم خواسته درستش کنه ی جور دیگه ب زندگی خیانت کرده بچه ام ک قربان ...

دقیقا.. اصلا گزینه ای برای انتخاب نداشته رسما:))

زاده ی کهکشان.
2804
یعنی چون شارژ نداشتی به مامان باباش زنگ نزدی  ومرد؟😳😳😳

نه نمرد اونجاش و الکی خواستم پیاز داغش و زیاد کنم🤣💔

ولی دیگه محل نذاشت بهم گفت همش تقصر توئه من اگر چیزیم میشد 

بهم میگه من واسه تو عکس فرستادم که تو زنگ بزنی اورژانس من نمیرم 

اخه یکی نیست بهش بگه تو خودت واسه چی خودکشی کرده که خوای بمیری😐😐😐

وقتی خوشحالی با ریتم آهنگ ارتباط میگیری ‏-وقتی ناراحتی با متن آهنگ ارتباط میگیری.🌚🦋
حماقت نوده فشار عصبی بهش اومده زود قضاوت نکنین

من خودم پدر و مادرم جداشدن ولی خب بخاطر عدم تفاهم بوده هیچ کدوم از اینکار رو نکردن ولی وقتی جداشدن هیچ کدومشون ما رو نمی خواستم وسر نخواستنمون دعوا بود هردوشون میخواستم برم سر زندگی خودشون خدا می‌دونه با چه فشاری روانی ای بزرگ شدیم حداقل مادر وپدرت اون میخواستنش 

قضاوت میکنم چون من خودم تو موقعیت بدتر اون بودم 

طمع کردن تهش سقوط هست قانع باش وسعی کن از زندگیت لذت ببری رسیدم که میگم
2805
پدره دست بزن داشته و مادره هم دیده اینطوریه خیانت کرده شما باشی میتونی انتخاب کنی؟

پدر دست بزن روهرکی دست بزن داشته باشه باید خیانت کرد چه توجی هایی

طمع کردن تهش سقوط هست قانع باش وسعی کن از زندگیت لذت ببری رسیدم که میگم
گوشی یکیو میگرفتی😐

گوشی مامانم دستم بود اون موقع ها بعد مامانم ازم گوشی و گرفت گفت این چرت و پرت ها چیه نگاه میکنی هرچی گفتم بهم بده نداد 

وقتی خوشحالی با ریتم آهنگ ارتباط میگیری ‏-وقتی ناراحتی با متن آهنگ ارتباط میگیری.🌚🦋
2801