2777
2789
عنوان

امشب شب قدره

469 بازدید | 55 پست

برای جوونا مریضا زندانیان حاجت دارا مستاجرا نیازمندا هر کسی که بچه میخواد خونه و ماشین میخواد عشق میخواد وهر اون چیزی که تو دلش دعا کنید بهش برسه تو این شبهای عزیز سرنوشت ی سالمون نوشته میشه برای منم خیلی دعا کنید عزیزا ♥️🕋🤲🏻🥺😍😔🤍💋 

حالا بگید شب قدر چ اتفاقایی رخ میده ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااا

امشب؟

چطور من نفهمیدم

آدمها مثل عکس میمونن زیاد که بزرگشون کنی بی کیفیت میشن حکایت خیلیاس...احترام میزاری فک میکنن چیزی زیاد دارن یا  تو چیزی کمتر داری😏😏                                   

التماس دعا🥺

من؟! غم‌هستم‌با‌کمی‌انسان .               عاشقِ‌کتاب‌و‌شعر ؛ توی‌تاپیکای‌‌شعر‌و‌کتاب‌تگم‌کنین:))       یه‌صلوات‌مهمونم‌میکنی؟:)💜
ای خواجه چه جویی ز شب قدر نشانی هر شب شب قدر است اگر قدر بدانی

هر شب شب قدره؟!!

دوستان عمل prkانجام دادم یه مدت نمیتونم بیام سایت غدیری ام🌸فقط حیدر امیرالمومنین هست

میشه هرکی این کامنت من رو میبینه دعا کنه به هدفم برسم و در اینده زندگی خوبی داشته باشم

انشالله همگی حاجت روا شید

حالم بدهه  

https://daigo.ir/secret/5470871928/آمدی قصه ببافی که مُوَجَهْ بروی؟/در نزن، رفته‌ام از خویش، کسی منزل نیست...
میشه هرکی این کامنت من رو میبینه دعا کنه به هدفم برسم و در اینده زندگی خوبی داشته باشم انشالله همگی ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

2801