2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شتتتت دقیقا اصن دستم نیس قلقش😐💔

منم واقعا نمیتونم با گوشی بازی کنم اصن نمیتونم کار کنم

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
مری سایت برا توهم به گ... رفته؟ 

بعله فقط از من دیگه به گ.............................اااااااااااااااااااااااااااااا رفتح

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم

لا موضوع لا حصله پرونده جناییم که هیچی نی درسمم که خوندم سریالم که بیشتریا رو دیدم کنکورم که........پ..........ارم اصن زندگی چه خوبه

مری سایت برا توهم به گ... رفته؟ 

از توهم هی به چخ میره؟

2706