2733
عنوان

بیایید از ویژگی ها بدتون بگید ( بفرمایید مهمونی به صرف آجیل و چای )

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 96 پست
تا کی بیداری  

معمولا تا ۲ یا ۳ جدیدا تا ۵ هم پیش رفته

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
میکم نظرت چیه یکمم به من بدی من هرچی بخرم باز هیچی ندارم یه جا باز کنم لباساتو بیار اونجا 😂😂🤍

عزیزم 💝

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

معمولا تا ۲ یا ۳ جدیدا تا ۵ هم پیش رفته

اخیشششش میشه باهم حرف بزنیم آفلاین نشووو خواهشن

😭😭 دوستام همه خوابن

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها
خیلی زیاده بشدت مودیم، خیلی خیلی زیاااد زود عصبی میشم و موقع ی عصبانیت حرفایی میزنم ک دست خودم نیس ...

خدا بهش صبر بده(مدیونی فکر کنی اخلاق منم شبیهته😀)

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
هی خواهر باید دفتر۱۰۰ برگ می‌دادی بنویسم،،شدیدا عصبی و زود جوش ،کینه ای،عجول یعنی چیزی به نام صبر در ...

۲۰۰ برگ بدم یا ۱۰۰ بسه؟🤠

از بابام یاد گرفتم

🤣🤣

منم زود عصبانی میشم

بعد دیگه جونم بگه برات 

ب شدت مودیییی اصن خیلی بی حوصله ام ولی خودمو  شاد و خندان و پر انرژی نشون میدم 

خیلی سعی میکنم ب بقیه انگیزه و انرژی بدم 

تنبلم هی کارمو افروز و فردا میندازم 

لجبازم لجبازززز

دستمم ک نمک نداره هرچی خوبی میکنم انگار ن انگار  🗿

اخیشششش میشه باهم حرف بزنیم آفلاین نشووو خواهشن 😭😭 دوستام همه خوابن

😂😂 باشه

خدا بهش صبر بده(مدیونی فکر کنی اخلاق منم شبیهته😀)

نه بابا اصلا

از خداشم باشه منو داره

امروز اتفاقا بهش گفتم خوشبحالت منو داری دیگه چی میخوای مثلا؟

بدنساز که هستم

تا رفتم بقیشو بگم خودش شروع کرد گفتن

گفت آشپزیت که عالیه

اتاقت که همیشه مرتبه

و...

مسخره می‌کرد😂😂😂😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
😂😂 باشه

افرین همین چطوری مثل تافت بموننن

سلام خوبی شما تویی که اومدی امضام بخونی برام دعا کن که چیزی که میخوام بدست بیارم چیزی نمیخوام ترک کنم دعا کنی برام هاا چون امضام خوندی یوهاهاها
منم زود عصبانی میشم بعد دیگه جونم بگه برات  ب شدت مودیییی اصن خیلی بی حوصله ام ولی خودمو &nbs ...

به قول خالم تا ته دستت رو پر میکنی از عسل میزاری دهنش همون عسل میشه زهر مار 

نه بابا اصلا از خداشم باشه منو داره امروز اتفاقا بهش گفتم خوشبحالت منو داری دیگه چی میخوای مثلا؟ ...

ای جووون منم مرتبم😀

افرین همین چطوری مثل تافت بموننن

🤣🤣

به قول خالم تا ته دستت رو پر میکنی از عسل میزاری دهنش همون عسل میشه زهر مار 

ای بخدا همینههه یعنی نه برا فامیل نه رفیق پول زیاد خرج نکنی و به علاوه زیاد اهمیت ندی پرو میشن به مولا

2706