2733
عنوان

شده ازبس پیگیر(زندگی پس اززندگی) بودین روح ازجسمتون خارج بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2032 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه تجربه ی چند دقیقه ای داشتم از مرگ  زمانی که با همسرم بحثم شده بود و شبش ارزوی مرگمو کردم ...

وقتی پرت شدی پایین برگشتی به بدنت؟

برای رسیدن به اتفاقات خوب زندگیت عجله نکن بسپاربه خدایی که همه کارهاش به موقع ست به حکمتش ایمان داشته باش    
وقتی پرت شدی پایین برگشتی به بدنت؟

اره و حس کردم خیلی خستم 

تموم بدنم بی حس بود 

فقط چشمامو باز کردم و چندبار پلک زدم ببینم زنده هستم یا ن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
من 14سال پیش شب هشتم محرم  تو خواب سرتختم سکته کردم و بی بی فاطمه زهرا منو برگردوند نزاشت کسی ب ...

بیشترتوضیح بده عزیزم ،بانوفاطمه چه جور اومد خودت صداش کردی؟چهرشو دیدی؟دقیقاچی گفت چیشد

برای رسیدن به اتفاقات خوب زندگیت عجله نکن بسپاربه خدایی که همه کارهاش به موقع ست به حکمتش ایمان داشته باش