2733
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2763 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی ناخوداگاه بدشون میاد نه؟  مث دخترا ک ناخوداگاهه..

درسته بدشون میاد بهشون حمله بشه،بدشون میاد هی طرف سازمخالف بزنه وقهرکنه واین توناخوآگاهشونه

احترام احترام میاره....
درسته بدشون میاد بهشون حمله بشه،بدشون میاد هی طرف سازمخالف بزنه وقهرکنه واین توناخوآگاهشونه

خب ینی چی هم سخت بدست بیا هم قهر نکن

بالاخره وسطا قهر پیش میاد اگه بدست اومدن بخاد سخت باشه ..  

خب ینی چی هم سخت بدست بیا هم قهر نکن بالاخره وسطا قهر پیش میاد اگه بدست اومدن بخاد سخت باشه .. &nbs ...

یعنی بهش اجازه بده باهات آشنا بشه وبفهمه بهش فکر می کنی ولی جواب مثبتو نده،این واسه وقتی هست که پسر بهت پیشنهاد داده،تو اوایل کار نخ میدی وpush pool می کنی...

احترام احترام میاره....
بنظرم ادمی که منطقی باشه میپرسه ولی براش مهم نیس که داشته یا نه یا زیاد نمیره تو جزئیات

اولش همه ادای منطقی ها درمیارن ولی وقتی تنها میشن هجوم افکار شروع میشه....

احترام احترام میاره....
اولش همه ادای منطقی ها درمیارن ولی وقتی تنها میشن هجوم افکار شروع میشه....

من اصلا اونجوری نیستم گذشتش ب من چ ربطی داره اخه ولی دوس دارم بدونم ک چطور با ادم قبلی اشنا شد و چطور تموم شد چیز بدی نیست

2706