2733
عنوان

غریب واقعی منم...

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 117 پست
@ستاره_هفت_آسمون     @فطمه     @پادیلانتوس     @جان_و_جهانم ...

ممنونم منت گذاشتین منو دعوت کردین به این تاپیک ❤

ان شاء الله حاجت روا بشین جانم 🤲🌹🌱

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر وجعلنا من خیر انصاره واعوانه والمستشهدین بین یدیه 🤲☘️🌹🍀

دعای فرج و سلامتی امام زمان و همیشه میخونم ابتدا و انتهای نماز 

چشم زیارت آل یاسین هم ان شاء الله سحر میخونم همراه با نماز شب به شرط لیاقت و حیات 

شادترین و عاقبت بخیر و خوشبخت ترین باشین ❤🍀

عزیزم 😘

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

@لیلی69    

@شاید_کنکوری    

@جوجه_کوکی    

@گلیییی_خانم    

@نرگساان    

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم منت گذاشتین منو دعوت کردین به این تاپیک ❤ ان شاء الله حاجت روا بشین جانم 🤲🌹🌱 اللهم عجل ل ...

من ممنونم که تشریف آوردید
عاشق انرژیتون شدم
امیدوارم همه دنیا پر بشه از انسان های پرانرژی و خیرخواهی مثل شما...
انشاالله هر آنچه لحظه ای از دلتون گذر کرده با خواست و محصلحت خدا یکی باشه
الهی بحق این ماه عزیز خودتون و تمام عزیزانتون سراسر عشق، آرامش، سعادت، اسایش و عاقبت بخیری باشید

💍❤تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

@رهااااایی    

@ashk22    

سپاسگزارم از دعوت شما.🙏🙏🙏💕

۵ مرتبه دعای فرج رو میخونم‌.

انشاءالله حاجتروایی شما و تمام دوستان حاجتمند.🤲🤲

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
من ممنونم که تشریف آوردید عاشق انرژیتون شدم امیدوارم همه دنیا پر بشه از انسان های پرانرژی و خیرخواهی ...

دورت بگردم عزیزم ❤

ممنونم بابت دعاهای قشنگتون 

منو شرمنده کردین 

بهترینا نصیب قلب مهربون شما بشه گل 🌹🍀

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
@ماهی_اسکار     @zahraayat     @omide_zahra_مهدی(_ع)_بیا     ...

❣سلام_امام_زمانم❣‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

🌱ستون خیمه ایمان تو هستی

یگانه منجی دوران تو هستی...

🌱 فراقت آیه‌ها را هم خزان کرد

بهارِ اصلی قرآن تو هستی...

#اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹

إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعیداً وَ نَراهُ قَریباً

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

کجایی آقا

کاش می شد که تو امروز بیایی آقا

یک نشانی بده از خیمه ی خود، دلتنگم

حق بده، خسته ام از درد جدایی آقا

هم نشد محرم چشمم، رخ زیبای تو

هم به گوشم نرسید از تو صدایی آقا

تو بیا دیدن من، چون که شکسته بالم

مرغ قلبم شده سمت تو هوایی آقا

درد هجران تو را نیست طبیبی لازم

تو فقط مرهم زخم دل مایی آقا

از تو ای قبله ی حاجات  ِهمه می خواهم

که دعا بر فرج خود بنمایی آقا

شده ای خاک نشین؛ بین کدامین صحرا

من نبینم که چنین غرق جفایی آقا

من نبینم پسر فاطمه خون گریه کنی

خسته از روضه ی هر صبح و مسایی آقا

همه ی عمر  ِتو در غربت  ِجانکاه گذشت

بی امان، خون جگر از صبر و رضایی آقا

من بمیرم که تو هر صبح و مساء دل خون از

روضه ی بزم می  ِشام بلایی آقا

گفت زینب: لب  ِ زخم تو نمی خواهد چوب

من نبینم که تو در طشت طلایی آقا

علی مهدوی نسب(عبدالمحسن) ✍

«اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج» 

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

یک‌ سال اگر چه در پی خورشیدست

یک دور اگر چه دور او چرخیدست

از چرخش این زمین نمی‌آید عید

آن‌روز که دور تو بگردم عید است

✍ #علی_مقدم

به چشم روشنی شام تار منتظرم

به صبح - آن قسم آشکار- منتظرم

بیا که عید بیاید به خانه‌ی دل ما

حضور سبز تو را ای بهار! منتظرم

تورا نخواستم آنگونه‌ای که باید خواست

شبیه مردم اهل شعار منتظرم

زمانه می‌گذرد نا امید؛ اما من

به رغم خستگی روزگار منتظرم

هنوز آمدنت آرزوی عقربه‌هاست

به دیرپایی این انتظار منتظرم

تو را ندارم و از هرکسی ندارترم

کجاست آن کرم بی‌شمار؟ منتظرم

::

میان روضه هوای مدینه پیچیده

به خاک چادر آن بی‌مزار منتظرم

✍ #محمدحسن_بیات‌_لو

اللهم عجل لولیک الفرج 

.   تاپیک خیلی خوبیه خودم از دوتاش حاجت گرفتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/12788144/%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84%d8%aa-%d8%b1%d9%88-%d8%a8%d9%87%d9%85-%d8%a8%da%af%d9%88-%d8%aa%d8%a7-%d8%b0%da%a9%d8%b1%d8%aa-%d8%b1%d8%a7-%d8%a8%d9%87%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%85
@ستاره_هفت_آسمون     @فطمه     @پادیلانتوس     @جان_و_جهانم ...

خوندم 

ممنونم یا یادم بودین تگ کردین 

التماس دعا

من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
@پیوندانسان     @هیسبابا2     @سارای1400     @تیله_برفی &nbs ...

سلام عزیزدل،، ممنون برای تگت🌷

نمازو روزت قبول حق و عیدتم مبارک جانم، الهی که همیشه شادو خوشحال باشی درکنارعزیزانت 💕❣️💕

برای سلامتی همه دوستان💜

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم 💚💚💚

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
@لبخندخدایم     @najmekhatoon     @f_mehr     @شهریورهفتاد & ...

سلام عزیزم خیلی ممنون اجرت با امام زمان (عج) 💚🙏

✨اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج وَالعافیَةَ وَالنَّصر ✨

رَبِّ هَبْ لی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً اِنَّکَ سَمیعُ الدُّعاء         اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم 
2706