2733
عنوان

مرکز ای وی اف ارمغان مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 32934 بازدید | 84 پست
عزیزم شکرخدامن پیششون جواب گرفتم کلی دعاش میکنم بنظرم به هرکس نازایی داره خانم دکترومعرفی کنیددرصدمو ...

ببخشید میشه بدونم مشکلتون چی بوددد ؟؟؟اخه من شوهرم مسکل داره میخوام ببینم نتیجه میگیرم برم😢

من 4 ساله اقدام کردم 2 بار هم پیش دکتر ترک زاده iui کردم بدون هیچ مشکلی هم هستیم هم خودم هم شوهرم سا ...

دکترا میتونن با سونو ذخیره رو بفهمن منم روز ۲۰پری دکتر زارع گفت ذخیرت به ۵نمیخوره کمتره چون قبلا آزمایش دادم ۵بود

رفتم ازمایش درست بود ۳.۷بود ذخیرم 

۳.۷خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ کس اطلاعاتی نداره به من کمک کنه؟؟؟؟

خانمایی که تحت درمان دکتر صدیقه قندی متخصص ناباروری هستن بیاین تو این گروه تا از نظرات هم استفاده کنیم

گروه واتساپ هست

https://chat.whatsapp.com/BhWv7mF23qtLpJLPTeJKVe

❤باهم مهربان باشیم شاید فردایی نباشد❤

کیا ivf انجام دادن؟

من مشکل از همسرمه مورفولوژیش ۲.یک دوره کلومیفون داد ددکتر چند ماه پیش.الانم یک دکتر دو تا آمپول اچ جی سی داده هفته ای یکی تزریق کنه.ممکنه همسرم مجدد آزمایش بده و موفولوژیش خوب باشه.چون با مورفولوژی۲ دکتر گفت فقط ivf جوابه.چون اگر خوب شده باشه میشه iui کنم؟؟؟