2733
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12104 بازدید | 208 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از همکارام شرایط شمارو داره 

اما اون دختراش ۱۶سالشونه

دخترا خودشون بالتماس از نادر خاستن جدا شه 

خصوصیات همسرش شبیه ب همسر شمابود 

چند وقته جدا سدن

بچهها گفتن ما فعلا پیش بابا هسیم 

مادره کار میکنه.دخترا کار میکنن 

پول جمع میکنن خونه رهن کنن ۳تایی باهم زندگی کنن 

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حداقل ببرشون با خودت...خودت این همه ویژگی بد گفتی از شوهرت، بدون مادر تحمل این شرایط سخته واسه بچها 

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
با مردنت هم دردی دوا نمیشه، زن باش، مادر باش، بکش بیرون زندگیتو از بدبختی، اگه میتونی شوهرتو بساز، د ...

اصلا به شوهر کردن مجدد فکر هم نمیکنم

از هرچی مرد هست بیزارم

شوهرم درست نمیشه

با زبونش همه رو نیش میزنه.حرمت بزرگتر رو نداره

هیچوقت به فکر آینده بچه‌هاش نیست

من دیگه بریدم بخدا

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
باشه دست مریزاد ولی این قضاوت با خوندن چند تا خط از یکی و این‌طور ازش گفتن نهایت بی رحمیه،

قضاوت ینی چی؟ آدم عاقل دو تا بچه بدنیا میاره باید گردن بگیره بچه ها رو. خیلی عذر میخوام گربه دیدی بچه هاش یکم بزرگ میشن ولشون میکنه میره. انسان یه فرقی با حیوان داره.  بچه مادر میخواد. مگه زندگی شوخیه.  بابمیلم نبود ول کنم برم بچه ها رو بدم به شوهره و خودم در برم

یکی از همکارام شرایط شمارو داره  اما اون دختراش ۱۶سالشونه دخترا خودشون بالتماس از نادر خاستن ...

اونا بزرگن عقلشون میرسه

بچه ۹ ساله و ۴ ساله چشمش فقط مادرشو میبینه

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
قضاوت ینی چی؟ آدم عاقل دو تا بچه بدنیا میاره باید گردن بگیره بچه ها رو. خیلی عذر میخوام گربه دیدی بچ ...

بله اینارو میشه با زبان خوش گفت برگشتی گفتی ب امید شوهر داره جدا میشه ب امید نگهداری از بچه های شوهر اینده اینا هم جزو زندگی گربه هاست بترس از کلماتی ک ب زبون میاری و داری حالش رو بدتر میکنی 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
حداقل ببرشون با خودت...خودت این همه ویژگی بد گفتی از شوهرت، بدون مادر تحمل این شرایط سخته واسه بچها& ...

بچه‌ها رو بهم نمیده مطمئنم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
احمق بودم اولی رو خودم آوردم ولی دومی رو به اصرار شوهرم

عزیزم بعد از طلاق هم دنیا ب کامت نمیشه تو این کشور و با این شرایط حداقل بمون و خودت برا بچه هات هم پدر باش و هم مادر مثل خیلی از زنهای این کشور سایتو بالا سر دخترات نگه دار الان خسته و نا امیدی 

کاش دولت زنایی که بجه دارن و نمیتونن طلاق بگیرن پشتوانه ندارن حمایت می‌کرد.  زنی که بخاطر بچه ب ...

مادر خوبی نیستم

یه مادر دلمرده و عصبی و پرخاشگر 

اینجور نبودم

تو این ۱۱ سال شدم این

بچه هاتم باخودت ببر.دختربچه هستن به امید کی میخای ول کنی.دختر۹سالت سن تکلیف رسیده فک کنم خودش بتونه انتخاب کنه پیش کی بمونه.دختر۴سالت هم بگیری خوبه.گناه دارن هرجامیری پیش خودت باشن.

خدایا شکرت🌸
2706