2777
2789

شبا که میشه ترس زایمان و سالم بودن بچه میوفته به دلم😭🥲

شوهرم خیلی همراهمه و همیشه بهم قوت قلبی میده ولی هنوز خیلی حس و حال بدی دارم🥺

خواهرای گلم برام دعا کنید این روزای نزدیک با زایمان حالم بهتر بشه مخصوصا خانمایی که برای عید رفتید حرم آقا🙏😭😭😭

التماس دعا دارم😓😓

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

عزیزم انشاءالله نی نی خوشگلت رو اوج ثحت و سلامت  به اغوش بگیری 

احترام=احترام من همیشه توی تاپیکهام و یا کامنتی که میذارم ادب رو رعایت میکنم انتظارم از کسانی ریپلای میزنن هم همینه 
عزیزم انشاءالله نی نی خوشگلت رو اوج ثحت و سلامت  به اغوش بگیری

صحت

احترام=احترام من همیشه توی تاپیکهام و یا کامنتی که میذارم ادب رو رعایت میکنم انتظارم از کسانی ریپلای میزنن هم همینه 
زایمان ک راحته  من سزارین بودم خیلی راضی بودم  ولی منم استرس سلامتی بچه رو دارم

عزیزم من اولین بارمه خیلی استرس دارم 

نمیخوام سزارین بشم 

انشالله کوچولوی شمام صحیح و سالم باشند🙏❤️

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏

نترس اون خدایی که حضرت مریم رو در بیابان  درحالی که  تنها و بی کس  بود برای زایمان یاری کرد خدای شما هم هست و یاریتون میکنه 

از هیچ چیزی نترسید فقط به لحظه ای که نوزادتون رو در آغوش میگیرید فکر کنید و شاد باشید 

2801