2733
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 388004 بازدید | 1295 پست
ببخشیا گلم تو سینی پختیو یا به سیخ زدید؟ فویل هم استفاده کردین؟

نه تو سینی پختم فویل نزاشتم ولی مرتب بعش سر میزدم و کره میمالیدم روش 

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
عزیزم من خودم درست نکردم دست پخت مادربزرگم هست: •اول لوبیا قرمز را از شب قبل خیس می کنیم تا نفخش گر ...

مرسی گلم مال من همیشه سبز میشه 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قدمتون سر چشم اگ اومدین و هتل مناسب گیر نیاوردین حتما پیام بده من براتون پیدا میکنم 

عزیزم شما مشهدی هستین

من یه سوال داشتم هروقت میایم مشهد سوپ مرغ و جو هتلهاتون یه طعم خاصی میده که دوست دارم میدونید ادویه اش چیه؟😄 رب هم زدن

به خوراک لوبیا چیتی هم همون ادویه رو میزنن

حامله ام همین  الانم  زردآلو میخوامممممممممم😣 حالا چیکار کنم

اینجور که شما گفتی منم دلم خواست🤪🤪🤪

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
منم خیلی دلم میخاد با یه چیز ساده مث کوفته و کوکو افطاری بدم ولی متاسفانه زندگیا خیلی تجملاتی شده و ...

چلو گوشت با زرشک پلو با مرغ درست کن

کنارش چند جور ترشی و سالاد کاهو و دلستر و دوغ و نوشابه بزار

بعد چون افطاری میدی سوپ و حلیم بزار با سبزی خوردن و عسل و پنیر تبریزی اینا

و ژله کنار غذا درست کن بزار عالی میشه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍

چون گشنم شد 😭😭😭🤣🤣🤣🤣

گزارش میزنم🦦🦦🦦🦦 

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
چلو گوشت با زرشک پلو با مرغ درست کن کنارش چند جور ترشی و سالاد کاهو و دلستر و دوغ و نوشابه بزار بع ...

خب عزیزم همون کباب یا جوجه بگیرم که خرجش و زحمتش کمتر😂

من منظورم هزینه اش بود تعداد بالاست ۴۰نفر و هزینه اش زیاد میشه🥲

خب عزیزم همون کباب یا جوجه بگیرم که خرجش و زحمتش کمتر😂 من منظورم هزینه اش بود تعداد بالاست ۴۰نفر و ...

اره اینم هست

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چلو گوشت با زرشک پلو با مرغ درست کن کنارش چند جور ترشی و سالاد کاهو و دلستر و دوغ و نوشابه بزار بع ...

حالا که اومدی تا اینجا دستور یه چلو گوشت خوب بهم بده بلد نیسم شوهرم چلوگوشتمو نمیپسند

و اینکه چلوگوشت حتما باید با گوشت با استخوان باشه

عکس هم اگه ازش داری لطفا بفرس😘

حالا که اومدی تا اینجا دستور یه چلو گوشت خوب بهم بده بلد نیسم شوهرم چلوگوشتمو نمیپسند و اینکه چلوگو ...

نه عزیزم چلو گوشت با ماهیچه

حتی میتونی دنبالیچه بگیری درست کنی عالی میشه

پیاز با گوشت تف میدی قشنگ ک سرخ شد نمک و زردچوبه و یه ذره پودر دارچین و زعفرون دم کشیده و رب در آخر میزنیم و سرخ میکنیم بعد ابجوش میریزیم زیرش کم میکنیم تا بپزه ۱۰دقیقه مونده بیاریم دوباره زعفرون دم کشیده یکم میزنیم بعد میاریم سرو میشه 

کنارش میتونی هویج سرخ کنی عین سیب زمینی یا هویج بزاری بپزی کنارش مونده یه سليقه خودت

2706