2777
2789
عنوان

لاغری ژنتیکی با باشگاه رفتن برطرف میشه؟!🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 37 پست
من ۵۰بچه شیرمیدم

واسه من شده نقطه ضعف بدجور 

هرکی از راه میرسه میکنتش تو چشمم 

هرراهی بگی رفتم بن بست بوده

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مسعود انصاری دزفولی شربت جذب غذا میده متخصص کودکانه هر کی رفته نتیجه گرفته

فقط با همون شربت چاقشون میکنه؟ 

من پزشک تغذیه هم رفتم ولی خب بی تاثیر بود

خاک+کاکتوس=خاکتوس(دیگه فلسفه نام کاربری رو نپرسید❤️)  میتونید رُکتوس هم صدام کنید ترکیب یک انسان رُک +کاکتوس=رُکتوس
2799

آره بابا 

فقط عادت غذاییت رو تغییر بده 

در ضمن من با چشم خودم معجزه ی شیرخشک رو دیدم این قدر چاق می کنه که خودت مجبور میشی رژیم لاغری بگیری 

من خیلی لاغر بودم شیرخشک هومانا خوردم .و بعد میگم کاش که لاغر بودم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
آره ی شربت میده برای اشتها یکی دیگه هم جذب غذا

کجاس مطبش تو اسم شربتا رو میدونی ؟دختر منم دوسالو نیمشه نه و نیم کیلوعه اصن وزن نمیگیره ذله شدم

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
کجاس مطبش تو اسم شربتا رو میدونی ؟دختر منم دوسالو نیمشه نه و نیم کیلوعه اصن وزن نمیگیره ذله شدم

ی سرچ بزنی آدرسش میاد نظرات هم میاد چندتا تاپیک هم راجع بهش هست تو همین سایت هر کی رفته نتیجه گرفته

ببین لاغری ژنتیکی از یه سنی به بعد برطرف میشه با تغذیه درست داشته باشی که کلا تو سنای 16 یا 17 هی گشنت میشه و کم کم چاق میشی سعی کن تو غذات سیبزمینی و دو وعده تخم مرغ باشه  وو سعی کنی غدای مناسب بوخوری خوب میشی استرس و مشغول بودن مداوم مغز و هی دغ دغ فکر باعث لاغری میشی و ببین لازم نیست حتما بری باشگاه یا دارو بوخوری نمیدونم احتملا کم خونی یا ضعفم  داشته باشی بری  باشگاه بدتر میشی همون ورزش تو خونه 30  دقه روزی کافیه مثلا تو این تایم 30 تا شنا با سر انگشت بری و30 شکم کار کنی و یکمم مشت سایه کار کنی(همون مشتی که تو هوا میزنی ولی فک کن واقعا داری به چیزی ضربه میزنی)اگه کیسه بکس دسکش نداری اینا باعث میشه به کل بدنت فشاربیاد و به زور گشنت میشه  جتما لازم نیست بری باشگاه ولی اگه تو دوران رشتی لاغری برو رزمی کار کن نه بدن سازی چن هم زیادی به عضلاتت فشار میاد هم استقامتتو کم میکنه امید وارم برات مفید باشه

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
قرص گین اپ خوردی؟ 

متاسفانه این زهر خالص رو هم خوردم و بدنم به شدت واکنش داد

تاپیکاشو زدم مال تاپیکای آبان و آذرمه

خب وقتی اشتها ندارم چه خاکی به سرم بریزم

بعضی دارو ها هستن که اشتهای ادم رو باز میکنن البته اینکه ضرر دارن یا نه رو نمیدونم 

ولی سعی کن غذا های رو بخوری که اشتهات رو باز کنه غذاهای فست فودی و هله و هلو و اینا نخور که غذا های سالم و پر پروتئین بخور با یه مربی و دکتر تغذیه مشورت کن اونا بهتر میتونن راهنمایت کنن

متاسفانه این زهر خالص رو هم خوردم و بدنم به شدت واکنش داد تاپیکاشو زدم مال تاپیکای آبان و آذرمه

یعنیعنی چ واکنشی نشون داد؟؟؟ 

اصل نبوده 

خوردم ده کیلو بیشتر اضافه کردم 

هر قرص ودارو خوردم، دکتر رفتم نشد 

ولی این قرصه چاقم کرد

بدن با بدن متفاوته، بهت نساخته