2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حال و ایندت شیرین باشه عزیزم ❤️

ممنونم ♥️

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2802

قطع به یقین بیشتر قرآن میخوندم ، حواسمو جمع تر میکردم واسه حل مشکل . ادمو حسود و سمی رو از زندگیم شوت میکردم بیرون

یکی تو فکر عشقه یکی تو فکر یاره ، یکی همیشه مست و یکی منم که تو نی نی سایت علاف و بیکاره
اینارو میشه الانم انجام دادا،گذشته جبران نمیشه اما آینده ساخته میشه

اره ولی سخته سلامتی میخواد نیرو و انرژی و اعصاب میخواد که واسه درس خوندن که اصلا هر کاری هم که نمیشه انجام داد ازدواج که قیدشو زدم اصلا نمی‌خوام بهش فکر کنم 

🤍
با مادرم بیشتر وقت میگذروندم بیشتر بغلش میکردم بوش میکردم آخ ک چقدر دلتنگشم یکی دیگه ام اینک زود بچ ...

براشون فاتحه میخونم و روحشون شاد عزیزم 

روح اونا همراه ما هست همه جا ❤️

2801