2733
2764
برادرم تو روم گفت بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کیه .شبهای زیادی به خاطر این حرفش خ ...

چه قلب بزرگی داری شماکه بچه ای رو به فرزند خواندگی قبول کردی، آفرین بهت.... حرفی که برادرت زده هیچ افتخاری نداره عوضش کار شما شاهکاره

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

۱۶سالکی با یه پسره دوست شدم خیلی عاشق بودیم بعد حدا شدیم و من دوبار برگشتم و اون دیگه دوسم نداشت چندوقت پیش اسمشو تو اینستا سرچ زدم عکس خودشو همسرش کنارش بود با لباس عروس

دلم شکست یه لحظه

نمیدونممم شاید چون اولین نفر بود انقد تو ذهنم موندگار شده

لایکم‌ نکنید💖
سزارین کردمو دست خالی اومدم خونه و بچم تا پای ... رفت تا ۱۷ روز بستری بود وحشناک بودن اون روزا شکر ک ...

ای ساده تر از من ک مثل من هم از بابات برا شوهرت قرض گرفتی هم طلاهاتو دادی مثل من    واقعا مکر اینا ارزششو دارن 

شوهر من ک طلاهامو نگرفت هیچ  پول بابامم با دعوا پس داد منت داشت میگفت دخترشی چی میشه برات ببخشه ۰۰۰ تازه شوهرم درامدش خوبه و احتیاج نداره اصلا فقط محظ  پوست کندن این کارو میکنه 

چهره پیرو شکسته مادرم که هنوز داره برای مخارج خونه کار میکنه... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...

بزرگترین نیست،شاید مسخره هم باشه ولی الان فکرمو مشغول کرده، بی احترامی های مکرر و چندین ساله ی جاریمه که درمقابلشون همه فقط ازم انتظار سکوت و بی تفاوتی دارن، خسته شدم ،حس میکنم بخاطر این جواب ندادنا عقده ای شدم

حال روز مادرم  اینکه ی زن رعنا بلند قد خوشتیپ الا ب حدی لاغر شده و استخوناش معلومه😭😭😭

منم همینطور عزیزم. چرا؟؟؟

مادر من سکته کردن و ۲۰ کیلو کم کردن. دیگه نمیشناسمش😭😭😭😭

2706