2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه انتخاب رشته خوبی در دبیرستان نداشتم و باعث شد الان بیکار و بی پول باشم..اینکه الان مجردم و فامیل درست حسابی و رفت و آمد عید مثل گذشته ها نداریم ..دلم تنگ شد برای روزهای بچگیم..

بیماریم و طعنه هایی ک سرش شنیدم حسرت کارایی که نتونستم بکنم جاهایی که نتونستم برم

منم دردم خمینه و سرکوفت و طعنه هایی که بخاطر شنیدم حتی شوهرم بهم گفت دیگ نمیتونم مریض داری کنم و جووونم  هنوز و تو مریضییی و حرفای اطرافیان و ...

تصادفم 

با همسایمون رفته بودیم بیرون کنار خیابون بودیم  نیسان از فرعی میومده میخواسته مارو بترسونه زد بهمون منو برد انداخت لاین وسط همسایمونم به طحالش خورده بود 

من خورد خاکشیر شده بودم ۱۱ ماه تو گچ بودم کل دست و پاهام. ولی در اثر دیر اومدن آمبولانس و سهل انگاری بیمارستان همسایمون فوت کرد  درصورتی که اون فقط پاش شکسته بود و طحالش فشار اومده بود یه عمل یه ده دقیقه ایی میتونست نزاره بمیره خاک برسر کادر اون بیمارستان که بعد دوساعت ونیم اومد بالای سرمون من در حدی بد بودم از تنم خون چکه میکرد کف بیمارستان ولی کسی نیومد بالاسرم 

وقتی نامزدم بعد از ۸ ماه گفت ما بدرد هم نمیخوریم و باید جدا شیم از یک طرف و وقتی به برادرم این حرف رو گفتم شروع کرد به فحش دادن من و توهین من گفت اگه نزدیک من بودی با چاقو شکمت رو پاره میکردم ))(داداشم یه شهر دیگه بود)اون لحضه دلم از تمام دنیا شکست هر دو رو نمیبخشم 

ازین ناراحتم الان چندروزه عذاب میکشم واسه جوونهای سرزمینم .یه جوون۲۳ساله توقهوه خونه درخواست کردازم که .....می‌گفت ببرم خونه خالی فلانم کن منم یه سیلی زدم توگوشش اونم خاست دفاع کنه دستش گرفتم پیچوندم بی شرف اون دستش خورده دکمه هام همه دکمه هاپیرهنم کندن

بخدا چندبارفقط اونجادیدمش ولی اون اومداین پیشنهادرادادخیلی ناراحتم واسه آینده ایران

لجبازی ودهن بینی همسرم ،متاسفانه خودش نمیتونه برای خودش وزندگیش تصمیم بگیره،موندم چیکار کنم

زندگیمونو با دخالت وحسادتاشون دارن خراب میکنن،منم دیگه کم آوردم،فقط خداکمکمون کنه،همسرم سرعقل بیاد

من در امن و امانم،من خودم را دوست دارم وبه فرآیند زندگی اعتماد دارم

خدا مادرمو نبخشه ...هیچ کسی به اندازه مادرم با من بد نبوده و بدی نکرده...تمام روزهای زندگیم شده یادآوری بدی های که اون عفریته در حقم کرده ...

چرا من هیچ خاطره شادی ندارم ...

خدایا به تقاص کدام گناه منو دادی به همچین مادری ...

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.

اینکه طرف ۷بار دلمو بخاطر بچه دار نشدنم شکست

دم نزدم

هیچی نگفتم و بخشیدم

۳بار تهمت زد ک شوهرم باهام بدشه

دفعه اخر جوری کوبیدم زدمین کمرم نصف شد قلبم خون شد 

۱ساله رفتامد ندارم

تازه امسال ب فامیلا گفته من ک بخشیدمش

اخه تو چیو بخشیدی؟؟؟

هی خدا کاش جلوم بود داد میزدم سرش ک ممنون من خاک برسرو بخشیدی ک هزار حرف بهم گفتی یکیو جواب ندادم گذاشتم خدا جوابتو بده بی همه چیز عقده ای

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نزار هیچ زنی بی بچه باشه و هیچ بچه ای بی مادر 😇😍امین....میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟...بلاخره منم مادر شدم ۲۰اردیبهشت ازمایش مثبت 😍😍

کاش خدا بهم بچه میداد

میگفتم دیدی اینم قدرت خدای من دیدی منم مادرشدم

دگ نگو ب زندگیت دل نبند ک اخرش طلاقت میده

دگ نگو خوشحالم ازاینکه نازایی

دگ نگو اون حرفای زشتو نگو

دگ لال شو خدا بهم داد خوبشم داد

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نزار هیچ زنی بی بچه باشه و هیچ بچه ای بی مادر 😇😍امین....میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟...بلاخره منم مادر شدم ۲۰اردیبهشت ازمایش مثبت 😍😍

چیزای زیادی هستن که قلبمو به درد میارن...

یکی پدرمه... بیماری روانی پارانویید داره و زندگی ما رو تباه کرد.. بخاطر همین ازدواج اجباری داشتم... همین عامل باعث شد به شدت احساس بی پناهی کنم... توی دعاهام همیشه به خدا میگم من یتیمم 😭 خیلی با من بازی های روانی کرده... 

من خیانت دیدم ولی نتونستم خودمو از این زندگی بیرون بکشم... بازم به خاطر مورد قبلی... مثل یه سایه سیاه دست و پامو رو بسته

شخصیت خانواده شوهرم که خیلی دو رو هستن... مادرشوهر و خواهرشوهر تا حالا خیلی دلمو شکوندن... 

اینکه به خاطر محدودیت هام نتونستم به آرزوهام برسم... 

خیلی دست و پامو بستست از هر لحاظ

و خیلی چیزای دیگه

2706