2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رسیدم مزار

دیدم ای داد

تبر دست پدرمه سر مادرم لبه جو میخواد بکشه

یبارم

رفتم خونه مادربزرگم راه نیم ساعته رو عین اسب میدویدم

رسیدم دیدم کل راه پله پله فرش دیوار خونه خووون مامانم زخمی بود

از کدومش بگم؟؟؟فعلا این یکی بیشتر رهنمود درگیر کرده اینکه تو زندگی با شوهرم از صفر شروع کردیم هیچی نداشت الان که صاحب همه چی شده پولاشو از من قایم می‌کنه و برامون کلاس میزاره به حدی خسیس هست که پسرم که چهار سالشه التماس یه اسباب بازی می‌کنه و کلی گریه می‌کنه بازم دلش نمی سوزه و نمیخره دیشب کلی نفرینش کردم

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
اینکه کاری نداره .مشکلت با یه قرص حل میشه که . اگه تهران هستی بگو بهت یه دکترخوب معرفی کنم خواهرم مش ...

عزیزم من تهران نیستم اما خیلی دوست دارم برم پیش یه روانشناس اما نه بابام نه همسرم راضی نمیشن میگن نرو میخای بری چکار کنی خودت درمانش کن در صورتی که من هرروز تو عذاب می‌سوزم از استرس زیاد طوری که خواب های وحشتناک میبینم همش 

حالا این دکتری که میگی چی هست چکار می‌کنه ؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
احساس میکنم سردی و سودای بدنتون بالاست.باید طبعتون متعادل بشه.از طرفی از نظر معنوی سعی کن بیشتر به خ ...

اره من یکم طبعم سرده اما خب نه هم خیلی اما عزیزم می‌دونم به خاطر سبک زندگیم بوده این موضوع خیلی دوست دارم برم سرکار نمیتونم به خاطر این موضوع و نمازهامو میخونم همیشه خیلی کم پیش میاد قضا بشه یه مدت هم با خدا خیلی دوست بودم اما تاثیر نداشت آنچنان روی اظطرابم

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
[QUOTE=333325400]الان تنها چیزی که خیلی زجرم میده و دوست دارم نباشتش اظطراب اجتماعیمه از همه دلم شکس ...

من زیاد به این چیزا فکر کردم راه حلی به ذهنم نرسیده فقط دارم خود درمانی میکنم خیلی بهتر شدم اما گاهی اوقات شدتش می‌ره بالا خیلی

مریضی پسرم  که داره منو ذره ذره آب میکنه 😔 از تموم دنیا بریدم  غم تموم دنیا رو دلمه . ...

مشکلش چیه 

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
وقتی با کسی صحبت می‌کنی یا حتی قبل صحبت نفس عمیق بکش.حیلی نامحسوس نفس عمیق بکش.خیلی روی اضطراب تاثیر ...

مرسی عزیزم تاثیر داره اما واسه منی که اظطرابم خیلی بالاست  با بقیش نمی‌دونم چکار کنم

منم اولین خواستگارم ۱۵سالگیم بود الان ۴۱سالمه دوتاازدواج ناموفق داشتم وبدون بچه خونه بابامم.الان که ...

عزیزم امیدوارم بابت حرفم ازم ناراحت نشی ولی کامنتتو دیدم یاد این موضوع کلی افتادم بچه چرا باید غمخوار ما باشه آخه ؟ 

این خیلی خیلی بده که بچه غمخوار مادر باشه خودم تجربش کردم خیلی دردناکه

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
بزرگترین دردهام :  پدرم که رو منو خواهرام نگاه جنسی داشت، مجبور شدم هفت سال خوابکاه زندگی کنم& ...

عزیز دلم 🥲🥲🥲🥲 کاش کاری ازم بر میومد برات 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
کرجم گلم 

میگن دکتر امید بیگلریان عالیه مطبش میدان سپاهه . زن عموی همسرم میگفت بعد از چندسال درد معده فقط این دکتر تونست درمانم کنه. فقط نوبت دهیش انگار سخته ،واسه همسرم میخواستم نوبت بگیرم قبل عید نتونستم  هرچی زنگ زدم خط تلفناشون مشغول بود بعدشم گفت نوبتامون پر شده ،فکر کنم تو مطبش اندوسکوپی هم میکنه 

2706