2733

اشک های زیادی ک بخاطر شوهرم ریختم و قدرشو ندونست

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت......هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی ؟ خورد و خوراک بقیه به شما ربطی داره ؟ من خودم روزه م ولی اگه کسی و ببینم چیزی میخوره حرفی ...

من دخالتی کردم؟حرفی زدم؟؟؟؟؟

از دل خودم و شکستن حرمتها گفتم. نمی دونم چرا تا پای احکام و خدا پیش میاد یه عده حالشون بد میشه. در ضمن اینجا همه حرف دل زدند. به شما هم هیییییییچ ربطی نداشت

شوهرم گفت فلانی و فلانی و فلانی( اسم دوست دختراش )را ازم گرفتی فلانی  (دوست دختر جدیدش )را هم ...

بعد تو هنوز میگی شوهرم ؟! باید بگی شوهر سابقم 🤦‍♀️

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
هر کسی برا خودش روزه میگیره عبادت میکنه نماز میخونه نمیشه کسی و به زور وادار کرد اگه شما بزدل نیست ...

شما اصلا در حدی نیستی که بخوای احادیث و  قرآن رو زیر سوال ببری گنده تر از توهم نتونستن بدعت یا تحریف کنن توی دین .منم بزدلم هبچ وقت هم نتونستم به کسی بگم چادر سر کن حجاب رعایت گن یا روزه بگیر بزدلم چون‌میدونم اگه بگم پاره میکنن آدمو هرچند که امر به معروف و نهی از منکر آداب داره .شما به اون خانم اینطور گفتی درصورتیکه چیز بدی نگفت منم گفتم بهت اون داره به وظیفه اش عمل میکنه دیگه جواب نمیدم

شما اصلا در حدی نیستی که بخوای احادیث و  قرآن رو زیر سوال ببری گنده تر از توهم نتونستن بدعت یا ...

وای بچه ها لطفا دعوا نکنید .

ممکنه تاپیک از موضوعش منحرف بشه و بترکه 😢

ببخشیم همو 

همه هم وطن و هم دین هستیم باید بخشش و  مهربانی رو سر لوحه خودمون قرار بدیم❤️‍🩹🫂

the most important decision in❣️

[QUOTE=333194235]برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست 

اصلا به حرفش اهمیت نده ببین پول آدمو چکار میکنه. به این فکر کن که بزرگ کردن یک بچه یتیم چقدر ثواب داره

واقعا فقط مرگه که چاره نداره و آدم‌موقع مواجه شدن باهاش از ته دل میخواد هر چیز دیگه ای سرش بیاد الا ...

امپولش و ساختن برای جلو گیری از مرگ روی ۱۲۰۰ نفر امتحان کردن ۶۷ درصد جواب داده  جدی میفرمایم 

مریضم از چشم و بینی و گلو سر داغونم و مخاط میده چشم و بینیم گوشم تیر میکشه درد دارم کسل و بی حالم بچمم مریضه شوهرم کادر درمان  من از فرط این همه درد از اول عید افتادم رو تخت یه قرص دستم نداده فقط چهارتا قرص آبریزش گرفته دوتا قطره هر چی میگم منو ببر بقیه رفتم آمپول زدن خوب شدن میگ اونا دکترن مگ تجویز میکنن این قرصهای چرک خشک کن از آمپول چیزی کم نداره دلم یکم توجه میخواد کارهای خونه ب گردنده بچه مریضم ک ویروسو ازش گرفتم از من داغون ترع حتی نتونستم روزه بگیرم 

دلم یه شادی از ته دل  یه ذوق  یه اتفاق خوب میخواد واسم دعا میکنی؟
2706