2733
2764

زودباوریم و سادگیم

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

من اگ بودم میگفتم خیلی هم مطمئن نباش ک تخم تو باشه 🤣

نه دیگه خودش دعوا دارم ... خانمش چ گناهی داره

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
بله مجردی به درد دخترای به شدت اجتماعی و برونگرا میخوره که آزاد هستن و خانوادشون گیر نمیدن...

من خودم مجردم با ۳۸ سال سن آزادم و شاغل ومشکلی ندارم . ولی درک میکنم که همه شرایطشو ندارن و باید ازدواج کنن

عیب نداره،سعی کن یه جور دیگه پیشرفت کنی،من خودم درس خوندم،دانشگاه رفتم،الآن هم شاغل هستم، فقط سختی و ...

نه دیگه از حسرت و غصه خوردن گذشته کار من 

هیچجوره نمیشه ک از این وضعیت بیرون بیام 

فقط منتظر  دخترمم شاید با اومدن اون حال و هوام عوض شو

برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

شما هم بگو اگه تخمه ی من قراره بشه یه جونوری مثل تو، همون بهتر که تخمه ی یکی دیگه رو بزرگ کنم

بزرگترین غمم غیبت امام زمانه.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

اینکه چرا نمیشه اون کاری که می‌خوام 

واقعا چرا

لایک نکنید،، راجب کنکور انسانی و انتخاب رشته فرهنگیان و.. سوالی بود در خدمتم🤍✨.... سیل اومد هر چی رویا جمع کردم با خودش برد؛ 🙃✨
2706