2733
عنوان

جای من باشید با پولتون طلا میخرید یا وسیله برا خونه که....

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین فرقی نداره چه طلا چه وسیله خونه فقط خرجش کن، دو روز دیگه همینم نمیتونی بخری

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.

بستگی داره وسایل خونه ای ک میخوای بخری چی باشه

اگه از ضروریات باشه مانند جارو برقی و اتو و لباسشویی و فلان اره

اگه  دکوری باشه و ظرف ظروف نه

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️❤️‍🩹!عقد🫂💗
ور کاربرد نیس ولی بودنش حالمو بهتر میکنخ من هرچقدر خونم دلخواهم باشه حالم بهتر میشه

قربون حالت 

بخر خواهر

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
بستگی داره وسایل خونه ای ک میخوای بخری چی باشه اگه از ضروریات باشه مانند جارو برقی و اتو و لباسشویی ...

دکوری و خب من ادمیم که هروقدر خونم زیبا تر باشه حالم بهتر میشهدرعوض اگه وسایل خونه دلخواهم نباشه هم باعث عذابمه

من خودم فعلا لوازمی ک دوست دارم رو میخوام بگیرم 

چون سرمایه کوچیک دارم فعلا ب فکر طلا نیستم

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری