2777
2789

پسرم ۷ ماهشه بینی اش کیپ شده بد جور

نمیتونه شیر بخوره و بخوابه

روغن زیتون مالیدم به پیشونی. اسپری سدیم کلراید زدم اصلا فرقی نکرده.با فین گیر هم تمیز میکنم

رفتیم دکتر یه اسپری داد .تو بروشورش دیدم نوشته مصرف واسه بالای ۳ سال!!!

موندم چیکار کنم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
منتول قطره هست اسپری مگه داره؟ قطره بود واسه بچه ها باید میزدی روی بالشت  واسه بزرگ ها پشت لب ...

آره همون دیگه

نه اونی که دکتر داد منتول نبود 

تو نی نی سایت خوندم منتول رو.واسه بچه ۷ ماهه ضرر نداره؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آره همون دیگه نه اونی که دکتر داد منتول نبود  تو نی نی سایت خوندم منتول رو.واسه بچه ۷ ماهه ضر ...

نه منتول رو من کوچیکتر بود ختی دکتر داد

چون میچکونی رو بالشت فقط بوی نعناع میخوره به بینی باعث میشه باز بشع

2803
نه منتول رو من کوچیکتر بود ختی دکتر داد چون میچکونی رو بالشت فقط بوی نعناع میخوره به بینی باعث میشه ...

ممنونم پس برم بگیرم خیلی بچه ام اذیته