2777
2789

حالم خوب نیست سرما خوردم تب دارم.مدام سردم میشه شوهرم میگه بگیر واقعا حالم جالب نیست.نمیتونم غذا بخورم تهوع دارم

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

نگیر

بدنم انرژی نداره.تو نت دیدم سرما خوردگی مانع روزه نیست

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2803
منم اینجوری بودم گرفتم  برای تبم هم شیاف میگذاشتم روزه هم باطل نمیکنه  چرا نمیری دکتر؟

شوهرم مریضه خونه نشینم

2804
این چ مریضیه؟

من نمیدونم از کی گرفتم تموم دندانم درد میکنه چشم میسوزه

شوهرت بر عکسه من هرچی شوهر دیدم میگن نگیر شماهم صلاح  خودتو بهتر میدونی اگه میبینی توانشو نداری نگیر کسی بهت بگه نگیر گناه روزت میوفته گردنش مگه اینکه دکتر باشه

بهترین دین و مذهب جهان ،پاک ترین قومیت و نژادهستی، فقط و فقط انسانیت هست بس 🕊🕊

یک فوق تخصص گوارش و کبد عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت:روزه برای بیماران عفونی تب دار، مضر است.دکتر سیامک خالقی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا اظهار داشت:عفونت در بیمارانی که دچار تب هستند، منجر به بروز کم آبی در بدن می شود.

وی با اشاره به اختلالات ناشی از بروز کم آبی در بیماران عفونی تب دار، گفت: اگر این افراد روزه بگیرند، به دلیل دست و پنجه نرم کردن با کم آبیزیاد، دچار اختلالات هوشیاری، افت فشار، و عوارض کلیوی می شوند.خالقی گفت: این افراد باید در تمام روز از مایعات کافی برای جبران کم آبیاستفاده کنند و در غیر اینصورت، نمک بدن نیز کاهش می یابد.به گفته وی،کاهش نمک بدن بیماری عفونی را تشدید می کند و مانع از روندبهبودی حال بیمار می شود.وی با بیان این مطلب که البته گرفتن روزه در این وضعیت، بستگی به حالعمومی بیمار هم دارد، گفت: اما بیمارانی که با اختلالات جدی قلبی و تنفسیمواجه می شوند و یا باید آنتی بیوتیک هایی را در ساعات تعیین شده،مصرفکنند، باید از گرفتن روزه خودداری کنند.وی توصیه کرد: بهتر است این بیماران تا بهبود وضعیت عمومی و رفع تب، صبرکنند و بعد از دست یابی به شرایط مطلوب، جسمی، روزه بگیرند.خالقی گفت: همچنین روزه گرفتن برای بیماران حاد که حالت استفراغ و تهوع ویا دارای دردهای شکمی که در مواجه با اینگونه دردها، بدن کم آب می شودمضر است چرا که بی آبی به بدن آسیب می رساند.اجتمام 7300//1348**

2801