2733
عنوان

اونایی که مشکل مالی شدید دارن یا با شوهرشون اختلاف شدید دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 47 پست
درسته همه حق زندگی دارن خوب یه بچه بیاره و همه توانشو بذاره واسه اون  الان یه تاپیک خوندم خانو ...

با نشستن و حلوا حلوا گفتن هیچی درست نمیشه

نمیخوام قضاوت کنم چون همینو به عینه دارم می‌بینیم خانمه بیچاره خودش داره کار می‌کنه ،الان پسرش بزرگ شده ماشاءالله فرهنگیان قبول شده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا که سر بده روزی هم میده  آدم هیچوقت نباید بخاطر بی پولیه ازدواج نکنه یا بچه دار نشه

چ جمله چرتی😑

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
وایی از اون حرفا بودا یعنی اون که نداره در خسرت خداروزیشو نداده انگار شما تو اینجا زندگی نمیکنی

چرا فکر میکنی با یه جا نشستن خدا روزیت رو میرسونه ؟

بنظرت نیاید کار کنی

از تو حرکت از من برکت 

با نشستن و حلوا حلوا گفتن هیچی درست نمیشه نمیخوام قضاوت کنم چون همینو به عینه دارم می‌بینیم خانمه ب ...

الان چون یه مورد اونجوری بوده همه باید سه چهارتا بچه بیارن؟ پس این همه معتاد و جیب بر و کودک کار چی

بله جمله ی دوم مال امام علی بود🙂

اتفاقا همون جمله اولت چرت بود

بعد وقتی هنوز مجردی نه خونه زندگی خودتی نه بچه ای داری پس نباید نظر بدی وقتی تجربه هیچ کدومشو نداری ..

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706