2733
عنوان

تروماهای بچگیم

46 بازدید | 3 پست

بچه که بودم مامان بابام همیشه باهم مشکل داشتن ،همیشه دعوا و بدبختی بود تو خونه .منم اون موقع بچه اخر بودم و خیلی به مامانم وابسته بودم ،پدرمم خیییلی از من بدش میومد ،همچنان هم بدش میاد از من ،توی تاپیک قبلیم گفتم ،خونه پدرم انقدر که پدر و مادرم باهم دعوا میکردن دیگه منو خواهرامم سرکوچکترین چیزی باهم دعوامون میشد ،تو خونمون انگار یار کشی شده بود ،من و خواهر بزرگم طرف مامانم بودیم خواهر وسطیم طرف بابام .

همه ی اون دعواها روی روان و اعصاب هممون تاثیر گذاشت 

ولی من چون بچه تر بودم انگار حرفا و توهینا و تحقیرا روی من خیلی تاثیر میذاشت،شدم یه ادم بی اعتماد به نفس ،خیلیم زود رنجم متاسفانه و خیلی شاید عصبی 

بگذریم من ازدواج کردم سه ساله ،شوهرم شد تنها کسم و تنها همدمم ،از همون اوایل بهش گفتم من هیچ کسی رو ندارم و از تحقیرا و کتکای بی دلیل پدرم گفتم .

گفتم تو تنها کسی هستی که تو دنیا بهش دل خوش کردم .

فکر میکردم رفیقمه و واقعا همیشه جای محبتایی که از خانوادم ندیدم بهم محبت میکنه .

امروز همه ی درد و دلامو زد تو سرم 

گفت تو از تو یه روانی خونه درومدی ،برای اولین بار کتکم زد و گفت گورتو گم کن برو خونه بابات اونجا بهت خوش میگذره .

بهم گفت تو روانی .خییییلی دلم شکست .

اون میدونه من خونه بابام نمیتونم برم با حرفاش فقط منو تحقبر میکنه .اگه میدونست مامان و بابام بامن خوبن راحت نمیومد منو بزنه .

تمام درد و دلایی که باهاش کرده بودمو زد تو سرم .

فهمیدم من هیج کسیو ندارم توی دنیا .حتی کسی که فکر میکردم خیلی منو دوست داره هم مشکلات منو زد تو سرم .

اون نمیدونه که دعوای پدر و مادرم دست من نیست .

دست من نیست که تو این خونواده به دنیا اومدم .

قلبم شکست .مبگه از وقتی اومدی تو زندگیم من ارامش نداشتم 

خدایا چرا منو نمبکشی

خیلی بی کسم ،خیلی بده خانواده ت پشنت نباشن .

خیلی بده اونی که که فکر میکردی همیشه هواتو داره بیاد تمام بدبختیاتو بزنه تو سرت .

اخ که چقد حالم بده .اشکم بند نمیاد 💔

❤️

عزیز من تو اشتباه کردی چوبش هم خوردی 

الان مهم اینه که تصمیمت چیه ؟ میخوای‌جدابشی مهریتو بگیری؟

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم چی شد بالاخره آشتی کردین؟ رابطه تون مثل قبل شده؟

سلام 

اره عزیزم آشتی کردیم .شوهرم هیچ وقت تاحالا اینجوری با من دعوا نکرده بود و تا حالا اصلا دست رو من بلند نکرده بود .

بعدش خودش اومد معذرت خواهی .به من گفت ببرمت چند روزی بمون پیش مامانت اینا حال و هوات عوض شه .

الانم خوبه خداروشکر .

❤️