2777
2789

موبایل به دست دراز کشیدم رو تخت و دارم تونی نی سایت میچرخم

ﺗﻔﺎﻭﺕ بین انسانی که اکنون هستید  وکسی قرار است  پنج سال بعد باشید، درکسانی است که در این مدت  با آن ها معاشرت کرده و کتاب هایی که در این مدت مطالعه کردید است.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دارم به کامنتا میخندم 

شوهرمم داره با تعجب نگاهم میکنه 🤣🤣🤣

به من کسی نگفت...شایدم گفت من نشنیدم!!نمیدونم ولی من به شما میگم خودتون رو در بازه ۱۸تا۲۵سال وحتی کمتر یا بیشترهستین،خودتونو از همه بیشتر دوست داشته باشین نذارین کسی حتی یک ثانیه از زندگیتونو ازتون بگیره!! به فکر خودتون وپیشرفتتون باشید آدمارو راحت کنااار بزارین..حتی نزدیکترینای زندگیتون!!کاری نکنین که وقتی نزدیک ۳۰یا ۴۰میشین وتازه متوجه اهمیت سال های جونیتون میشید بفهمید عمرتونو حروم کردین..همه ی ما روزی این شعرو زندگی کردیم:یادت میاد یه روز برات دوستت دارم می‌خوندم ؟با شوق یادت تا سحرچشم انتظار میموندم؟...اما دیگه تموم شد عمرم به پات حروم شد،💔                                                                                 https://harfeto.timefriend.net/17208210717227
2803

در حال دیت🗿 درحال راه رفتنم بعدا عکس میگیرم حسش نیس

[کسی‌که‌برای‌‌دیگران‌خواستار‌روشنایی‌ست، روشنایی‌بدو‌ارزان‌خواهد‌شد🌿🤎].                  زرتشتی‌سایتتونم🗿🤍

فرش تون چقد شبیه فرش منه 😁 

من تازه از حموم اومدم رو تخت ولو شدم یکم استراحت کنم خونه رو جمع کنم برم آخرین خریدای عیدو انجام بدم بعد برم آرایشگاه واسه کاشت مژه و تماممم

آرامش افسانه‌ست ، ما زاده‌ی دردیم 🕊️. 

دراز کشیدم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

هفت سین تکمیل میکردم

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫
2801