2777
2789
عنوان

اگه کسی بهتون بی احترامی کنه حاظرین براش سوقاتی ببرین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 36 پست
من بخاطر مادرم میرم همش زنگ میزنه اونم مجرده دیگه مجبورم تحملش کنم هرچند خیلی بد دهنه ،یادمه باردار ...

براش چیزی نگیر تا ادب بشه و احترام گذاشتن یاد بگیره و متوجه بشه اگر براش چیزی میگیری وظیفت نیست بلکه داری بهش لطف می کنی و جواب محبت ،محبت هست نه بی ادبی و بی احترامی کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اگه اینطوری میگه بی خیال نخر اگرم چیزی گفت بگو خودت میگی واسه چی برام میخری🤷‍♀️

واسه مادرم خریدم میگم دلش میکشنه نخرم از اون ورم یاد حرفاش میفتم دودل میشم 

وزن اولیه ۶۵   وزن فعلی ۶۰.  وزن هدف ۵۸

وااااا باورم نمیشه...خواهرت بچه ام نیس که ۲۱سالشه.اصلا براش سوغات نبر هدیه هم نده.محبت کردن لیاقت میخواد عزیزم.اونی که تو۲۱سالگی هنوز آدم نشده دیگه نمیتونه آدم شه.نوجونم نیس بگم تو سن بلوغه و به همین خاطر بداخلاقی میکنه،الان دیگه باید خوب و بد رو تشخیص بده و درست رفتار کنه.

براش چیزی نگیر تا ادب بشه و احترام گذاشتن یاد بگیره و متوجه بشه اگر براش چیزی میگیری وظیفت نیست بلکه ...

متاسفانه یا خوشبختانه قلبی که تو سینه منه خیلی با اون فرق داره دلم میگیره نبرم ولی یکاری میکنه تا برمیگردم هزار بار دلم میشکنه 

واسه مادرم خریدم میگم دلش میکشنه نخرم از اون ورم یاد حرفاش میفتم دودل میشم 

چی بگم والا من خودم بودم یه چیز کوچولو براش میخریدم

به هرحال هرچقدم بداخلاق باشه بازم دل داره ممکنه ناراحت شه ب روی خودش نیاره

وقتی میدونید دلیلشو پس ناراحت نباشین از دستش اون نامهربانی میکنه شما بیشتر مهربانی کن خدا به دلش ارا ...

ممنونم عزیزم ،بله همینطوره قلب من خیلی مهربون تر از این حرفاس

وااااا باورم نمیشه...خواهرت بچه ام نیس که ۲۱سالشه.اصلا براش سوغات نبر هدیه هم نده.محبت کردن لیاقت می ...

قبلا اینجور نبود از وقتی از عشقش جدا شد یه ادم دیگه شده 

چی بگم والا من خودم بودم یه چیز کوچولو براش میخریدم به هرحال هرچقدم بداخلاق باشه بازم دل داره ممکنه ...

میگیرم براش ،خوبی کردن بخاطر حس خوبی هست که خودمون میگیریم ،من یاد گرفتم بی منت خوب باشم 

به درک که شکست عشقی خورده.  تو خواهرشی ولی بهت حسودی میکنه.وگرنه هیچ کس بی دلیل یک زن حامله رو اذیت نمیکنه.  ازین ادم خواهر واسه تو و خاله برا بچه هات در نمیاد. 

نمیخواد چیزی ببری.  اونجام رفتی نه خودت باهاش حرف بزن نه بذار بچه هات باهاش حرف بزنن.  چیزی هم به بچه هاتگفت سریع جلوشو بگیر. 

زیادم نمون.  ماکانت دلش تنگ میشه خوب اون بیاد دیدنت.  نه اینکه میبینه تو هربار اینقدر خودت و بچه هات دارین اذیت میشین تحقیر میشین باز میگه تو بری اونجا

به درک که شکست عشقی خورده.  تو خواهرشی ولی بهت حسودی میکنه.وگرنه هیچ کس بی دلیل یک زن حامله رو ...

من سالی یبار میرم 

مامانم چون پدرم مریض احواله میگه شما بیایین من که شرایط ندارم 

سر اینکه من بچه دومم بود گفت برای چته این همه بچه ،هر چند این حرفا ادم بخودش مربوطه و ی زن باردار پا به ماه هنوز یادم میفته دلم میشکنه 

نه حتی با من با مادرمم بد اخلاقه از بس حرص و جوشش میده هفته ای س بار خون دماغ میشه 

اخی عزیزم🥺 پس حتما بخر براش اون از درون خیلی ناراحته🥲

من خودمم ی زمانی شکست عشقی خوردم ولی ناراحتیمو میریختم تو خودم ،حالا من هیچ از بس مادرمو حرصو جوش میده هفته ای چند بار خون دماغ میشه 

2801