2733

به اندازه ای خرج میکنم که پاک وآراسته باشم 

نه بیشتر نه کم تر 

واای یاد تاپیک امروز افتادم شورررت عوض کرده بعد۱۲ سال 🤮

لطفا کاربر آقا نیاد تاپیک هام و ریپ نزنن زیر کامنت هام تو نامحرمی سایت زنونه چی میخای   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ک خودم انسانیتم اجازه نمیده بقیه رو تحت فشار بذارم ک ارج داشته باشم . اونم کسی ک عاشقم و از عمر و جوانیش داره میزنه ک برای من آسایش و رفاه تامین کنه توانش رو میذاره بعد من بیام ارج ارج کنم؟؟ 

بنظر زنی ک درک نداره ارج نداره 

در حد نیاز مصرف میکنم ن بیشتر ن کمتر 

خب وقتی نداره مراعات میکنی اون موقع ک میاد دستش  دیگ میخای خرج کنی بدعادت شده

تونداریم نبایدکم خرج کم خرج باشی

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من ک خودم انسانیتم اجازه نمیده بقیه رو تحت فشار بذارم ک ارج داشته باشم . اونم کسی ک عاشقم و از عمر و ...

وای بخدا مردا خیلی بی درک شدن جمع میکنی طلا میخری میگی زندگی و بسازم بعد ک دیگ میفتی تو راحتی میخای بیشتر خرج کنی دیگ عادت کرده میگ خرج نکن😑