2733

برای یه هال که دوتا فرش ۹ متری میخوره چه سایز تی وی مناسبتره ؟

تعداد رای : 18
نظرسنجی
۵۰
7
38%
۵۵
7
38%
۵۸
0
0%
۶۰
4
22%

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

55 زدم چون با همین متراژ خودم 55 دارم و راضی ام

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست

کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن 

از نظر خودم فکر میکنم خیلی بزرگه

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن  ا ...

۶۰ خیلی بزرگه.پذیرایی منم دوتا ۹متری میخوره یکماه نیس تلویزیون رو عوًض کردیم ۵۵ برداشتیم من میگم کاش ۵۰ برداشته بودم بنظرم برای این متراژ خونه کافیه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
۶۰ خیلی بزرگه.پذیرایی منم دوتا ۹متری میخوره یکماه نیس تلویزیون رو عوًض کردیم ۵۵ برداشتیم من میگم کاش ...

ده میلیون تفاوت قیمت بود بین ۵۰ و ۶۰ 

فکر کن هر اینچ یک میلیون گرونتر  

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن  ا ...

خب بعضی ها فقط تلویزیون بزرگ باشه دوست دارن خونه دوستم پذیراییش حدودا یه دونه  متری و تلویزیونشون 65 

خب به نظر من خیلی بزرگه تلویزیون انگار تو صورتشونه

منم ۵۵ زدم 

خونه مال خودتونه؟ 

اگه احتمال اینکه خونتون عوض بشه بزرگتر بگیرید 

در کل ۵۵ همه جا اوکیه

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
ده میلیون تفاوت قیمت بود بین ۵۰ و ۶۰  فکر کن هر اینچ یک میلیون گرونتر    

ن من اصلا بحث پولش نیست نمای خونه رو زشت میکنه.به هیچ وجه ۶۰ نگیر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706