2733

برای یه هال که دوتا فرش ۹ متری میخوره چه سایز تی وی مناسبتره ؟

تعداد رای : 18
نظرسنجی
۵۰
7
38%
۵۵
7
38%
۵۸
0
0%
۶۰
4
22%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

55 زدم چون با همین متراژ خودم 55 دارم و راضی ام

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست

کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن 

از نظر خودم فکر میکنم خیلی بزرگه

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن  ا ...

۶۰ خیلی بزرگه.پذیرایی منم دوتا ۹متری میخوره یکماه نیس تلویزیون رو عوًض کردیم ۵۵ برداشتیم من میگم کاش ۵۰ برداشته بودم بنظرم برای این متراژ خونه کافیه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
۶۰ خیلی بزرگه.پذیرایی منم دوتا ۹متری میخوره یکماه نیس تلویزیون رو عوًض کردیم ۵۵ برداشتیم من میگم کاش ...

ده میلیون تفاوت قیمت بود بین ۵۰ و ۶۰ 

فکر کن هر اینچ یک میلیون گرونتر  

ممنون عزیزم خودمم نظرم رو ۵۰_۵۵ هست کاش اونا که ۶۰ اینچ رو انتخاب کردن دلیلش رو هم میگفتن  ا ...

خب بعضی ها فقط تلویزیون بزرگ باشه دوست دارن خونه دوستم پذیراییش حدودا یه دونه  متری و تلویزیونشون 65 

خب به نظر من خیلی بزرگه تلویزیون انگار تو صورتشونه

منم ۵۵ زدم 

خونه مال خودتونه؟ 

اگه احتمال اینکه خونتون عوض بشه بزرگتر بگیرید 

در کل ۵۵ همه جا اوکیه

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
ده میلیون تفاوت قیمت بود بین ۵۰ و ۶۰  فکر کن هر اینچ یک میلیون گرونتر    

ن من اصلا بحث پولش نیست نمای خونه رو زشت میکنه.به هیچ وجه ۶۰ نگیر

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706