2777
2789
عنوان

بچم رفت بمیرم براش💔😭😭

1606 بازدید | 46 پست

عروس هلندی قشنگم اسمش فندوق بود 

همه وجودم همه زندگیم

قلبم بود😭😭😭

بچم تازه بهش حرف زدن یاد داده بودم بهش آواز یاد داده بودم چه روزایی باهاش خوش بودم و کنار هم خوابیدیم اما حالا امشب اولین شب بدون اونه و من قلبم پاه پاره شده چشمام سو نداره از بس گریه کردم امروز بدترین روز زندگیم بود

بچمو آوردم باهاش بازی کردم سر به سرش گذاشتم 

بردم گذاشتم قفس غذا بخوره 

خواهر زادم رفته بود در قفس و باز کرده بود اومد بهم گفت الکی خودش اومده بیرون منم فهمیدم دروغ میگه تو دلم گفتم برو بیارمش و اینا بعد یهو بابام اومد مامان خواست از پنجره بهش چیزی بده که 

💔💔😭😭💔💔😭😭

فندوق قشنگم از پرواز کرد و از پنجره رفت من خودم با چشمای خودم دیدم و فریاد کشیدم اما افسوس

کلی دنبالش گشتیم نبود پرس و جو کردیم کسی ندیده بود به جز یه پسر بچه که دیده بود اون سمتی داشته میرفتع همه جارو اعلامیه زدم تو کانال اطلاع رسانی گذاشتم اما خبری نشده 

بچم 8 ساعته پیشم نیست واییییییی بر من واییییی بر من بمیرم براش الهی فرشته کوچولوی نازم خدا می‌دونه الان کجاست و من دارم دیونه میشم 

هیچکس جاشو تو قلبم نمیگیره هیچکس 

بابام رفته دوتا خریده آورده میگه به اینا هم وابسته میشی میگم مگه الکیه اون تموم دارو ندارم بود 

هر کسی شاید درک نکنه و براش مسخره بیاد 

اما برای من مثل از دست دادن بچم بود 

دارم میمیرم بدون اون مثل آتش فشان می‌خوام فوران کنم 

دعا کنید پسرم هر جا هست سالم باشه لطفا 

😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔😭💔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

یاد همسرم افتادم وقتی پسرخاله اش باعث شد یکی از مرغ عشق هاش بمیره خیلی بغضی بود خیلیی سخته وابستگی 🥺💔

دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍
2804
2805

الهی عزیزم درکتون میکنم. گم شدن پت خیلی خیلی سخته... امیدوارم پیدا بشه

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                             ✝ ″زیرا دعوت شدگان بسیارند، اما برگزیدگان اندک.″ متی ۲۲:۱۴ 

درک میکنم 

مام عروس هلندی داریم دو بار فرار کرد ما شانس اوردیم دوبارشو پیداش کردیم

رفته بود خونه همسایه ها تو تراسشون صداش که میکردیم جواب میداد 

خیلی دوست داشتنی هستن شاید رفته باشه خونه همسایه کسی پیداش بشه 

معنای اسمم:نی نی یار ها چندین بار تا حالا اکانتای منو ترکوندن و وقتی داشتم اسم این یکیو انتخاب میکردم چیز خاصی به ذهنم نرسید یهو یادم افتاد من چندین بار تا حالا تو این سایت پوکیدم و برای همین اسمم شد پوکیده بدبخت تنها معنی نام کاربریم همین هست به زندگی خصوصیم ربطش ندید🙏
2801