2777
2789
عنوان

شوهراتون بعد بدنیا اومدن بچه....

1337 بازدید | 25 پست
با اینکه شوهرم احساسی و مهربونه اما نسبت به نی نی انگار هنوز باورش نشده.با اینکه یکماهه دیگ زایمانمه. مثلا وقتی میگم بیا ببین بچه تکون میخوره براش مهم نیس بچه مونم ناخواسته نبوده ک بگم ناخواسته بوده. اولین بچه مون هم هست.یا نسبت ب وسایل نی نی اونقدر ک من ذوق دارم ذوق نداره.با اینکه بچه پسره و خودش هم دوس داشت بچه اولمون پسر باشه. بنظرتون بعد بدنیا اومدنش بهتر میشه?با نی نی ارتباط میگیره?دلم میخواد از اون باباهای مهربون باشه ک دایم با بچه بازی میکنن یا ازینکه کاراشو انجام بدن خجالت نمیکشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شوهر منم نسبت به بچه دومم اینجوری بود حتی تا یک ماهگی هم زیاد کاری بهش نداشت ولی الان کم مونده بخوردش
ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند
عزیزم بعضی مردا همین طورن اما شوهرمن باوجود اینکه سه ساله منتظرم هرماه کارشه میاد دست میکشه روشکمم میگه این ماه انتظار تموم میشه یا نه باید به انتظارت بشینم.؟؟؟جیگرم وآتیش میزنه وخجالت میکشم.

مردا چون حس نمی کنن نی نی رو تا نبینن باورش نمی کنن زیاد شوهر منم همین بود دستشو می زاشتم رو شکمم تک ناش رو حس کنه خیلی مثل ما زنا ذوق نمی کرد. ولی وقتی بدنیا اومد عاشقش شد
2801