2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

کنارش ارامش و امنیت داری. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

والا نشونه خاصی ندارع گاهی وقتا می بینی کسی رو که فک می کردی دوست داره ،یه توهم بوده یا برعکس آدما دوست داشتنشون متفاوت بعضیا اصن بروز نمی دن

میشه هرکی این متنو خوند یه صلوات هدیه بده بهم ممنونم عشقا🥲❤️
😂وقتی وارد رابطه نشدن دوست داشتنی وجود نداره 

مثلا طرف داره چراغ سبز نشون میده !

ایشون میخوان بدونن طرف علاقمنده یا نه

شاید هم تو رابطه باشن مثال زدم که بگم وقتی کسی تو رابطه نیست و صحبتی هم نبوده یا اگر بوده جدی نبوده یا اگر جدی بوده مقبول طرفین نبوده چجوری طرف چجوری علاقمندی شو تونسته ثابت کنه؟

نمیبینی اینجا همه چیو به عشق و دوس پسر و رل ربط میدن شما ننتون نمینونه دوستتون داشته باشه؟!

تاپیک  شما کامل نیست و ایهام داره ولی در کل بستگی به خیلی عوامل داره

شما منظور تون چه کسی هست؟