2777
2789
عنوان

تورو خدا بگید بلاخر برای زایمانم چ کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
😂😂 والا ر ی دن ب مغزم هنگ کردم 

عزیزم هرچی دکترت بگه . من خودم میگفتم فقط سزارین پارتیشم داشتم رفتم سنو آخر دکترم گفت سر بچه پایینه فقط طبیعی . بی دردیم بود زایمان طبیعیم . اذیت داشت ولی دیگ درد بخیه بعد از بیهوشی و راه رفتن اجباری و فشار شکم و اینارو نه . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
اگر پیش یک دکتر خوب می ری بهتره بهش اعتماد کنی و شرایط خودت را بهش توضیح بدی بهترین روش را خودش بهت ...

من پنج بارسزارین شدم 🥲

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
۳۴

اولی رو طبیعی بیار بعدش میتوتی سزارین کنی .ولی سزارین کنی باید بینش ۳سال وقفع بیوفته بیشتراز سه تا هم هطرناکه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️