2777
2789
عنوان

مشهدی نداریم توی سایت ؟🤔

857 بازدید | 28 پست

سلام 

بهترین دکتر زنانی که میشناسین کیه 

برای مراقبت های بارداری و زایمان (چه طبیعی چه سزارین)

خودتون از کی راضی بودید و از کی ناراضی

و اینکه کسی تجربه زایمان با فرزانه ارجمند رو داشته یا نه ...

پیشاپیش سپاس ⚘️⚘️

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

دکتر فرشچیان بیمارستان امام حسین خوب نیست دکتر حسینی تو سجاد هم خوب نیست.....دژکام هم خوبه

ممنونم

Cheers to me 🥂                                                         عاشقِ خود شدن شروع یک زندگی رمانتیکِ مادام العُمر است ...💙
2803

من دو تا زایمان پیش فریبا حقی داشتم طبیعی بدون درد عاااالی بودن زنداداشامم پیش همین طبیعی بدون درد زاییدن هیییچی نفهیمیدیم خوابیدیم پا شدیم زاییده بودیم....الان دختر خواهر شوهرمم خرداد میخواد بره پیشش ....دکتر بهلولم خوبه

https://daigo.ir/secret/2452132653 درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوودیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
من دو تا زایمان پیش فریبا حقی داشتم طبیعی بدون درد عاااالی بودن زنداداشامم پیش همین طبیعی بدون درد ز ...

مرسی عزیزم 

تکی ویزیت میکنن ؟

دکتر مهنوش فرشچیان..خیلی دکتر حاذق و خوبیه اسمشو تو نت بزن میاره آدرس و شماره تلفنشو

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...

من اکرم جنابی و فرشچیان اگ اشتبا نگفته باشم شنیدم بیمارستان امام حسینه کارشون خوبه

بتول ساعدی از یکی شنیدم عالیه دکتر ماما هست احمد اباد

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
دکتر مهنوش فرشچیان..خیلی دکتر حاذق و خوبیه اسمشو تو نت بزن میاره آدرس و شماره تلفنشو

مرسی 🌹

من اکرم جنابی و فرشچیان اگ اشتبا نگفته باشم شنیدم بیمارستان امام حسینه کارشون خوبه بتول ساعدی از یک ...

ممنونم🌹

ممنونم🌹

🌹😍

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2801