2733
عنوان

شوهرم با زن غریبه قلیان کشیده بهش بگم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2267 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما مگه ۱۵ سالت نیست؟

هست ۴ ساله عقدم

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
آهان تازه فهمیدم کی هستین😐😐🙄🙄یعنی الان برا ماها هر خونه ای که می‌رفتیم قلیون میوردن باید از رو ن ...

اگه شوهرت بره با شوهرخواهر دختر خاله اش قلیون بکشه ناراحت نمیشی؟

یادم‌ نمی کنی و از یادم نمیری یادت بخیر یار فراموش کار من‌‌‌‌‌    🥀      در نگاهت قلبم جا موند.. 🖤 خدایا دلم خیلییی واسه بغلش تنگههه
از ۱۱ سالگی ازدواج کردی؟حیف کودکی نکردی عزیزم

چیی بگممم

هست ۴ ساله عقدم

جااااان چهار سال یعنی از یازده سالگی.....چجوری اخه...چجور خانوادت عروست کردن؟؟حالا چرا نمیری سر خونه زندگیت؟؟

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
تاپیکاتو کم‌بیش دیدم‌ شوهرت کلا خیلی بهت باج‌نمیده....فک نکنم بتونی چیزی بهش بگی یا ب حرفت کنه

انگار برای بعضی کاربر ها خیلی عادیه بیشتر من مقصر کردن من مقصرم بنظرت 

جااااان چهار سال یعنی از یازده سالگی.....چجوری اخه...چجور خانوادت عروست کردن؟؟حالا چرا نمیری سر خونه ...

چی بگم خرج عروسی 

انگار برای بعضی کاربر ها خیلی عادیه بیشتر من مقصر کردن من مقصرم بنظرت 

ن گلم عادی نیس من خودم چون کلا با قلیون مخالف بودم حتی با داداشس میکشید زدم‌زبر بساطش گفتم‌ یا من یا این تو جمع خانوادگیشون جلو همه.....یکبار برا همیشه جمش کردم.....بعد شوهر تو با زن غریبه نامحرم‌نشسته کام گرفته.....بگو اگ برات ایرادی نداره منم با پسر عموم‌اینا برم کافه قلیون بزنم....

درخواست دوستی ممنوع....من دیوونه ام یکهوووو دیدین فحش خواهر مادر دادم،😱🤫😝
2706