2777
2789
عنوان

مدل گوشیتون چیه؟ ازش راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 315 بازدید | 24 پست
اععع😂خوبه که 

اره ولی دلم آیفون میخاد عکسای باکیفیت بگیرم😄

و در پایان...دلم فریاد بود ، در نگاهم اشک ، در گلویم بغض اما بلند تر از همه میخندیدم!! 🥲 چشم خود بَستم که دیگر چشم مَستش نَنِگرَم.. ناگهان دِل داد زد دیوانه من میبینمش... اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم ...🤪ترجیح میدم بترسم ، بجنگم و شکست بخورم تا بترسم ، فرار کنم و حسرت بخورم 🙃 از شکست نترسید از این بترسید که "سال بعد دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید"...خِیلیا منتَظر اشکاتَن پس بلند بلند بخَند:) من چیزایی رو با خنده تعریف میکنم که واسه ثانیه به ثانیه اش گریه کردم 🙂 ما پشت هزاران لبخند ، مرده ایم 🥲...شعورِ آدما موقع جدایی خیلی مهم تره از جذابیتِ اونا تو لحظه آشنایی...۱۴۰۳/۳/۱۹🚶درسته شد تجربه ولی نه قلبی موند ، نه حسی ، نه ذوقی!!!!🖤
آ۵۴ کیفیتش با اس ۲۳ اف ای یکیه ولی هم قیمتش ارزونتره هم دوربین سلفی و باتریش قوی تره

منم دارم باتریش افتضااااحه زود خالی میکنه ،گوشیمم خراب نیس ، یدونه ۵۴ داشتم عوض کردم اونم همین بود ، برای خالمم همینه

شهیدِ خدمت 🪽🥀 ایرانم تسلیت🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
خب بستگی داره چقد بودجه داری؟ خودم  ایفون ۱۳پرومکس دارم عالیه  اگه بودجه ات اوکی هست ای ...

فقط گوشی خوب باشه برام عمر کنه قیمتش مشکلی نیست

آیفون شوهرم داره من سر در نمیارم ازش و باید پول بدم برای اینکه از برنامه ایرانی استفاده کنم.  شوهرم راضیه ازش  اما من  عاشق دوربینشم  فقط   دلم همش پول بدم ک برنامه ایرانی استفاده کنم

❤️کاربری دست دو نفره❤️
منم دارم باتریش افتضااااحه زود خالی میکنه ،گوشیمم خراب نیس ، یدونه ۵۴ داشتم عوض کردم اونم همین بود ، ...

ولی گوشی من تا همین لحظه که واقعا خوب بوده

روزی ی بار شارژ میکنم خودم که نت گردی میکنم پسرمم بازی میکنه

فقط گوشی خوب باشه برام عمر کنه قیمتش مشکلی نیست آیفون شوهرم داره من سر در نمیارم ازش و باید پول بدم ...

قربونت برم کدوم برنامه های ایرانی رو میخوای؟ 

همشون تو وب هستن 

من اسنپ و دی ج کالا و دیوار رو دارم 

یه اپیکشینی هم هست همه رو میتونی رایگان داشته باشی 

تو نت سرچ کنی میاره برات بالا فک کنم اسمش سیبچه بود 

چون با سیستم عامل انروید کار کردی اولش یکم برات سخته ولی بعدش اصلا نمیتونی بجز iOS کار کنی 

من گوشی اولم ایفون ۷ بود قشنگ پنج سال نگهش داشتم بخدا یه ذره ام کند نشد ولی داداشم ک همزمان باهم‌گوشی خریدیم دو بار گوشیش رو عوض کرد 

در پی آن همه خون، که بر این خاک چکید🕊️🌱ننگ مان باد این جان،شرم مان باد این نان،ما نشستیم و تماشا کردیم…😔
شوهرم آیفون داره اونم ازش راضیه اما هربرنامه ای  نمیشه نصب کرد ۶ ماهه پول باید بده ک بتو ...

من کنار ایفون سامسونگ دارم بااون بیشتر کار میکنم 

آیفون واس عکس استفادش میکنم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍.‌‌‌‌..🇮🇷😍https://daigo.ir/secret/5451020870 هر سوالی داشتید میتونید ناشناس 👆 بهم پیام بدید و جواب میدم😇🌷