2733

صبح تاپیک زدم چقدر از خوبی های بندر و بندرعباس گفتم ولی الان....

چرا بندر توبازار خیلی محل به غیربومی ها نمیدن ، میگن شما سرحدی ها (به غیر بومی ها میگن سرحدی)

گفت شما شهرستانی ها ا خسیس و گدا هستین خرید نمیکتید فقط قیمت میگیرید 

مثل بندری ها دلتون دریا نیست هم شهری های خودشون رو خیلی تحویل میگرفتن،  میگفتن سرحدی ها فقط قیمت میگیرن

من بندر عباسی نیستم ولی اصالتا جنوبیم  و کلا تعصبی رو بندرعباس ندارم

سرحدی هم حکم شهرستانی گفتن تهرانیا رو داره دیگه

من یک ولد از طایفه ای غرق کثافت!یا کل نژادم همگی اهل عبادت.من اهل جنون اهل نماز اهل نجابت.هر طور که باشم به کسی یا احدی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یا اتفاقی هر دو تجربه تلخی از مسافرت به این شهر داشتیم و بدشانس بودیم یا واقعا همین طورن . 

من تو شهر هایی که رفتم بندر عباس مقصد مسافرتم نخواهد بود ، هم نتونستم خرید کنم چون مشتری مداری بلد نبودن هم میزبانمون که سوییت ازش گرفتیم بسیار بدجنس بود .جزو مسافرت های بد من بود .

شما تا اونجا رفتی برای خرید برو جزیره قشم .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
یا اتفاقی هر دو تجربه تلخی از مسافرت به این شهر داشتیم و بدشانس بودیم یا واقعا همین طورن .  من ...

حس میکنم خیلی خوششون از غیربومی ها نمیاد 

میگن اومدن شهرمون رو اشغال کردن 

حقیقتا مهاجر زیاده اینجا 

شاید بومی هاشون یک چهارم جمعیت بندرعباس باشن دیگه همه مهاجر 

حس میکنم خیلی خوششون از غیربومی ها نمیاد  میگن اومدن شهرمون رو اشغال کردن  حقیقتا مهاجر ...

اون رو نمیدونم . خیر سرم ۴ روز برای گردش رفته بودم و هرگز این سفر تکرار نمیشه . 

حالا من برخورد بدی ندیدم بجز حرف این یه نفر  اکثرشون خوبن که

شما برای زندگی میخوای بری پس راه های سازش رو پیدا میکنی .همه حا خوب و بد داره .

به عنوان مسافر به من خوش نگذشت .

زمستون بعد انشالله سفر جنوب یه شهر دیگه میرم .

شما برای زندگی میخوای بری پس راه های سازش رو پیدا میکنی .همه حا خوب و بد داره .  به عنوان مساف ...

فکر کنم تعدادشون تو نی نی سایت کمه 

از بچه های بندرعباسی کسی جوابمو نداد