2777
2789
عنوان

بچه دار شدم .پشیمونم😭😭

835 بازدید | 39 پست

یه بچه دو سال و نیمه دارم.یکی هم ده روزه زایمان کردم

از شدت خستگی و به هم‌ریختن همه چی پشیمونم😭دوسش دارما اما دارم عذاب میکشم ،از این که نمیتونم با بچه اولم خوب بازی کنم و براش وقت بزارم ،از این که اصلا استراحت ندارم 😭

دارم دیوونه میشم 

مامانم پیشم موند .خواهرشوهرم موند

کمکم کردن ولی بازم بچم بهونه منو داره.نمیزاره کسی کاراشو بکنه.به من عادت داره

شبا به خاطر نوزاد بیدارم .روزا هم به خاطر بچه اولم،اصلا تایم استراحت ندارم،مدام سرپا و نشسته هستم

کمرم داغونه 😭😭😭

شوهرمم کمک میکنه.اما دم عیدی سرش شلوغ شده،نمیرسه بهم

شبا یواشکی گریه میکنم😭

بیا پشتتو ماساژ بدم عزیزم

همسرت میتونه یکیو برای کمکت بیاره ؟؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

اولشه. همه همین حس رو دارند.چون تازه زایمان کردی و نوزاد کلا رسیدگی ۲۴ ساعته میخاد. یواش یواش بهتر میشی. بچه اولتم کوچیکه اما میگذره. چند وقته دیگه همبازی میشن و شما هم حالتون بهتر. نگران نباش بجا گریه هم استراحت کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی🥺

حق داری الان سخت ترین روزاست

ولی یذره نوزادت جون بگیره باهم همبازی میشن باهم بزرگ میشن راحت میشی خودتم چم و خم کار دستت میاد

الان واقعا طبیعیه خسته باشی بدنت هم ضعیف شده استراحت کافی هم نداری

بزرگتره هم حساس تره بیشتر توجه میخواد

خدا قوت واقعا

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2799
بیا پشتتو ماساژ بدم عزیزم همسرت میتونه یکیو برای کمکت بیاره ؟؟

قربونت گلم🥺🤗

مامانم یکسره هست خونمون،ولی بچه اولم چون به من عادت داره ،کارهاشم من باید انجام بدم و لجباز شده 

برا همین حتی یه چرت نمیتونم بزنم تو روز.مدام استرس میگیرم که بلایی سر بچه نیاره

اولشه. همه همین حس رو دارند.چون تازه زایمان کردی و نوزاد کلا رسیدگی ۲۴ ساعته میخاد. یواش یواش بهتر م ...

واقعا سخته.تا حالا انقدر خسته و پر استرس نبودم

باورت میشه دیروز به اندازه نیم ساعت تنها بودم،بچه رو بالای ناهارخوری گذاشتم که حاضر بشم تا شوهرم بیاد بریم دکتر

ای خدا چه سخت.😞😞چند سال اول واقعاااا سخته خیلی خیلی،،خدا بهت توان بده انشالله.

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شب های هجر را گذرانده ایم و زنده ایم،ما را به سخت جانی خود این گمان نبود💔💔/////یه زمانی می گفتم نمی گذره روزای سخت ولی گذشت آره گذشت همه چی درست شد اما ردش موند با جای پای آدمای اشتباه زندگیمون خدایا می شه بگی چی کنیم؟؟؟؟😩😩//////////////                                                            💛💛🧡🧡از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی🧡🧡🧡💛💛💛 ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،،،،و به حق شما بیش تر!!!! نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره//در انتظارِ دو تا دخمل شیطونِ تو راهی🥰😍
الهی🥺 حق داری الان سخت ترین روزاست ولی یذره نوزادت جون بگیره باهم همبازی میشن باهم بزرگ میشن راحت ...

فدات عزیزم.آره بزرگه بیشتر توجه میخواد و لج میکنه

دارم سخت ترین روزا رو‌میگذرونم .دوست دارم از نوزادیش لذت ببرم اما نمیشه