2777
2789
سر مزار رفتن اتفاقا حال منو خیلی بد می کنه نمی دونم چرا؟ حتی دیدن عکس هاش

منم حالم بد میشه نمیتونم برم سر مزار ،عکسشم میبینم فقط بیشتر حسرت میخورم و دلم تنگ میشه برای اون لحظه که پیشش بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یر مزارش که میرم بیشتر بهم میریزم نمیدونم چرا😔

من آخه دورم ازش🥲

الان ۵ ماهه نرفتم سرمزارش اینکه برم سر بزنم بهش حالمو  خوب میکنه 

ولی کسی نیست بهم بگه خوش اومدی  موقع برگشتم حتی نصف شب هم باشه باید برم سر مزارش کلی گریه کنم بعد حرکت کنیم

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
خیلی خیلی سخته.تا چهار سال اول حس میکردم از فشار دلتنگی تو عذابی مثل مدفون شدن ام.بعد اون حس دلتنگیم ...

وای دقیقا... حس کسی که تو یه چاه تنگ و تاریک گیر کرده....

من غصه بچه هام رو بیش تر می خوردم که مجبور بودن با من این شرایط رو تحمل کنن

مخصوصا که کرونا بود و تنهایی واقعا ما رو پوسوند

از اول مردنش برام تازه میشه انگار الان ذهنم میخواد فکر کنه که هنوز زندس سر مزار میرم غم نبودش مثل ...

الان سال اول که داره همه چیز برام تداعی میشه اصلا دوست ندارم مراسم و این چیزا رو 😔

از اول مردنش برام تازه میشه انگار الان ذهنم میخواد فکر کنه که هنوز زندس سر مزار میرم غم نبودش مثل ...

دقیقا.... تو زمان عادی دلم می خواد حس کنم هست.... ولی سر مزار رفتن نابود می کنه آدم رو

تازه عذاب وجدان هم می گیرم که چرا انقدر بی خیالی چرا نمی ری بهش سر بزنی....

الان سال اول که داره همه چیز برام تداعی میشه اصلا دوست ندارم مراسم و این چیزا رو 😔

خدا بهت صبر بده.این جور مواقع ادم دلش نازک میشه تحمل اطرافیان و فامیل و مراسم هم نداره.من که هرکی چیزی میگفت یال اول گریم میگرفت ی دعوایی هم میشد

دقیقا.... تو زمان عادی دلم می خواد حس کنم هست.... ولی سر مزار رفتن نابود می کنه آدم رو تازه عذاب وج ...

من یجوریم که وقتی میرم از خودم خجالت می کشند که باور کردم و دارم زندگی میکنم

چرا به نظرت اومده اون دنیا نمی بینیش؟ چیزی می دونی در این مورد؟

نه نمی‌دونم اما حس میکنم همه چیز دروغه ،من خیلی معتقد بودم از قلبم، با خدام خیلی رابطه داشتم اما با این اتفاق با از دست دادن عزیزم و اتفاقاتی که تو این مدت برام افتاد کلا تو حبابم

2801