2733
عنوان

دخترا شما تاحالا حاجت محال گرفتید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا این کاربر پویش ۱۲۴ هزار صلوات راه انداخته  منتهی منم چون واقعا کشش نداشتم بشینم ۱۲۴ هزار ...

این ختم رو تقریبا هرکجا دیدم شخص ازش حاجت گرفته بود 

نمیدونم راز درست نشدن کار من چیه 

خیلی سخت نیست 

روزی ۳۰/۴۰ دقیقه وقت بذاری میتونی ۱۰۰۰ تا بفرستی 

با روزی ۱۰۰۰ تا بعد از ۴ماه تموم میشه

این ختم رو تقریبا هرکجا دیدم شخص ازش حاجت گرفته بود  نمیدونم راز درست نشدن کار من چیه  خ ...

باور کن اگه تضمینی بود انجام میدادم

ولی اخه من واقعا حقم نیست

بعد این همه سختی یه بار دیگه نا امید بشم

bye🖐🏻ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویشبیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
تو اینترنت زیاده  کدومشو باید بخونم عزیزم؟ نماز شب رو هم شنیدم  ولی نمیدونم چرا عجولم&n ...

آهان اینا رو نمی دونم باشه یا نه ک دوره خاصی ی حاجت رسید با نه 

و شایدم استجابت دیرش برگرده ب زمانبندی خدا و شایدم ی مانع و شایدم چند مانع علت تاخیر باشه 

و مانع هرچیزی می تونه باشه مثلا حواس تون نبوده ی حق الناس کوچیک ازتون سر زده و یادتون نیس، خدا نکرده نفرینم می تونه باشه، چشم زخمم علتش می تونه باشه ک حاجت تون برا یکی گفتین و انرژی منفیم ک می فرستن خودش ی مانعه و در بدترین حالت دعای بد و طلسمم خدای نکرده می تونه باشه ووو

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
تو اینترنت بزنین نماز حاجت محال براتون میاد ولی باید مطمئن بشین ک معتبره ولی نماز شب از همش معتبرتره ...

من بررسی کردم

علتی نیافتم

bye🖐🏻ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویشبیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
اخرش رها کنم یا جذب؟😂♥️

اولش با قانون جذب، ب سمت خودتون جذبش می کنین و بعدم می سپاربن ب خدا........ میگین خدایا این حاحتو ب تو سپردم، توکل ب خدا هم ي نوع قانون رهایی حساب میشه، ک عجول بودن یخرده قانون رهایی با مشکل ایجاد می کنه چون ب قدرت خدا اعتماد کامل ندارین 

حتی در کنار قانون جذب از قانون شکرگذاربم می تونین استفاده کنین 

خواهشا بعضی هاتون من درآوردی هاتون نسبت ندین به سخنان قرآن، اگه مطمئنین سخن قرآنه، اگه راست میگی بگو کدوم آیه تا بریم تفسیر درستش پیدا کنیم..... بارها شده خواستن اعتقاد منو زیرسوال ببرن گفتن خدا تو قرآن گفته وقتی گفتم کدوم آیه دیگه ساکت شدن!!!
تا الان که نشده دیگه چه کاری انتظار کشیدن  بالاخره روزها میگذره تا مرگ هم برسه

دور از جونت باشه 

به نظرم رسیدن به ارزو یه روز قبل از مرگ هم شیرینه 

البته اکه ان شاءالله ۱۲۰ ساله بشی

درسته عزیزم  ممنونم

خواهش می کنم 💙ولی ی جیزی اگ خدای نکرده برا مانع ب هر علتی رسیدین ذهن تون مشغول اونم نکنین ک اگ مثلا چشم زخمیم نباشه خدای نکرده جذبش می کنین فقط اگ مطمئن شدین مثلا چشم زخمه ی روش معتبر براش انجام بدینو ذهن تون دیگه مشغولشم نکنین 

2706