2777
2789

من گیلانم هوا عالیه 

هنوز برفا رو زمینه ولی هوا سررد نیست خوبه 

ولی فصل بهار مخصوصا اردیبهشتیه چیز دیگه ست

لوازم ارایشی با کیفیت میخوای فالوم کن اگه نمیخوای هم فالوم کن و حمایت🥲😂 @sarii._cosmetic خواستی بهم سفارش بدی بگو از نی نی سایتی تا بهت تخفیف بدم 😌💜😎

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
من گیلانم هوا عالیه  هنوز برفا رو زمینه ولی هوا سررد نیست خوبه  ولی فصل بهار مخصوصا اردی ...

آره عزیزم پاییز و بهار زیاد اومدم ولی خیلی وقته مسافرت نرفتیم، از حوصله رفتم گفتم قبل ماه رمضون اگه میشه چندروز بیایم

آفتابه ولی سرد چون تو ارتفاعات برف هست طبیعت خشک نیست نزدیک بهاره کم کم داره سبز میشه

مرسی عزیزم،میتونی یه جای بکر رو معرفی کنی که تو ارتفاعات هم نباشه،به قول خودت سرد نباشه

کجای شمال دقیقا میخواید برید؟ من گیلان رشتم

فرقی نداره عزیزم،اتفاقا همیشه اومدیم رشت ،عاشق اونجام،به اصفهانم نزدیکتره ولی مثلا بیشتر رفتیم ماسال که حتما اونجا الان خیلی سرده

میتونی عزیزم جایی رو معرفی کنی،چون زیاد تایمم نداریم که بخوایم بگردیم برای مکان

قربونت  

عزیزم چه جور جایی مد نظرت هست  ییلاق دوسداری یا کنار ساحل 

گیلان ؟ یا مازندران ؟

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
قربونت   عزیزم چه جور جایی مد نظرت هست  ییلاق دوسداری یا کنار ساحل  گیلان ؟ یا مازن ...

ساحل نه عزیزم، یه جایی که بافت روستایی داشته باشه،شهرشم فرق نمیکنه،فکر کنم گیلان و مازندران فاصله شون تا اصفهان تقریبا یکی باشه

2801