2733
عنوان

خواهرشوهرم به همسرم گفته طلاهای منو ببره پیش اون،، تو رو خدا بیایید.

| مشاهده متن کامل بحث + 32317 بازدید | 727 پست
ینی این شوهر یه ذره اختیار نداره از خودش؟

نه گفت که مادرم میگه تو عکس قشنگ نیست باید از نزدیک ببینیم 

و میگه برات مهم نباشه که کجا باشه طلا 

اما من نمیخام بدم. گذاشتن تو گاو صندوق 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوه خوردن بده دست مادرت  . ب شوهرت بگو زحمت کشیدیم عزیزم من خیالم راحت نیست دست کسی باشه

به شوهر خونواادشم بگو دست پدرم دادم امن تره حرفی دارین به پدرم زنگ بزنین

تامام

رسم ماهم همینه طلا پیش خونواده داماده

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟

من اصلا خودم نیاوردم طلارو

گزاشتم پیششون خودشو شب حنابندون اوردن

گفتم حالا چرا ببرم چرا بعدا اتفاقی بیفته بزار پیش خودشون باشه بالاخره وظیفشونه طلای منو بیارن تو عروسیم اگر اتفاقی ام برا طلا افتاد پای خودشون

اما به خواهرشوهر نمیدادم

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤

عزیزم همیشه شوهرتوبفرست که درمقابل خواسته های بیجای خانوادش بمونه و خودت هیچی نگو.. بهش بگو به خواهرومادرش بگه ازطرف خودش که اولا طلا رو شب عروسی میبینید خودش باعکسش هیچ فرقی نداره دوما اگه من به خانمم بگم طلاهارو بیار زشته وناراحت میشه منم اینکارونمیکنم چون خودم خواستم پیشش باشه و طلاها اول و اخر مال اونه پس بهتره شماهم بذعنوان خواهرومادرمن کدورت و ناراحتی ایجاد نکنید  

اینطوری باشه خب همسرتون و خانواده شون هم می گن 100 میلیون طلا رو چرا باید شما نگه داری. هزار تا اتفاق ممکنه بیفته. چرا گوشت رو بدیم دست گربه!!

معمولا طلا پیش خانواده داماد می مونه 

چیزی هم که تا عروسی باقی نمونده

چرا اینقدر نسبت به هم بی اعتمادید؟!

چون کادو از طرف خانواده پسر هست

باید دست اون ها باشه تا بهت سر وقتش هدیه بدن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

اصلا خود طلارم نبر ببری اونجا نگرش میدارن اونجا تو رو دروایسی میمونی 

همون عکسش بسه 

چیزیم گفتن بگو. ترسیدم باخودم بیارم اینور اونور

فقط 42 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همیشه دخالت میکنه این بار اولش نیست 

حالا مگه چقد طلا؟؟

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
2706