2777
2789
عنوان

مامانای شاغل

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این دفعه دیگه قطعا این کار رو انجام میدم ولی استرس جدایی ازشون داره دق میده منو..خودشون خیلی ذوست دا ...

برن بعدها برای مدرسه رفتن استرس مدرسه نمیگیرن سطح یادگیری بالا میره

بنظرم دیگه باید کم کم نگرانیتو کم کنی و بچه رو بفرستی مهد. برای شروع کلاس یا خانه بازی ثبت نامشو کن ...

آره خودمم همین فکرو میکنم..دوست ندارم بچه هام وابسته وغیر اجتماعی بار بیان..دارم فعلا دنبال یه مهد خوب میگردم..از این میترسم که مربی حواسش نباشه و اتفاقی برای بچه ها بیفته..یا چیزی تو حلقشون گیر کنه یا مریض بشن و..هزارجپر فکر وسواس گونه که جز اذیت و آزار برام نیس

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
2796
برن بعدها برای مدرسه رفتن استرس مدرسه نمیگیرن سطح یادگیری بالا میره

واقعا؟ الان خودشون آمادگی جداشدن از منو دارن و بدون من هیچ مشکلی ندارن..منظورم خودشون کاملا مستقلن..دستشویی میرن..خودشون غذا میخورن و خودشون میخوابن..منم که جدایی ازشون برام سخته

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...