2777
2789
عنوان

ینی یه روانشناس تو این سایت پیدا نمیشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 187 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2796
هستم ولي مجازي و اينجا مشاوره نميدم پشت دستمو داغ كردم.🥸 همينجا مظرح كنيد بتونم كمك ميكمم

میشه تاپیکم ک عنوانش (روانشناسای سایت میشه کمکم کنید) هست رو بخونید و نظرتونو بگید؟ممنون میشم😭😭😭

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏
من دانشجوی روانشناسی ام😁

میشه تاپیکم ک عنوانش (روانشناسای سایت میشه کمکم کنید) هست رو بخونید و نظرتونو بگید؟ممنون میشم😭😭😭

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏
بفرما عزیز مشکلت رو

اصلا نگران نباش تو باید هر اون چیزی که به ذهنت رسیده بگی حتی اگر بخوای الکی مثبت جواب بدی روانشناس میفهمه و در کل به هیچ دردت نمیخوره جلسات اگر بر پایه صداقت نباشه.اون مواردی که یادداشت کرده واسه خودشه نگران نباش نکات مهم رو یادداشت میکنیم ما هیچ بدی یا خوبی نداره اون نوشتن واسه اینه که بتونیم دقیق تر راهنماییتون کنیم طبق شناخت از شما و تفسیر تست.

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
اصلا نگران نباش تو باید هر اون چیزی که به ذهنت رسیده بگی حتی اگر بخوای الکی مثبت جواب بدی روانشناس م ...

خیلی ممنونم ازت