2777
2789
عنوان

دیروز جو گرفت یه کیلوخامه قنادی خریدم .چیکارش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اونم میخرم به همین زودی 

نون رولت لوازم قنادی ها دارن بخر خامه بزن

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2803

دو لیوان آرد 

سه تا تخم مرغ 

یک سوم لیوان روغن 

دو سوم لیوان شیر 

نصف لیوان شکر 

دو قاشق غذا خوری بکینگ پودر 

کاکائو یا واوانیل به میزان لازم 

اول زرده و سفیده را جدا کن سفیده اونقدر باهمزن بزن که کف کنه سفید بشه 

بعد زرده و شکر هم حسابی بزن تا کرم رنگ بشه بعدم به موادت روغن شیر اضافه کن 30ثانیه دیگه بزن تمام (این از مواد مرطوبت)

حالا با الک کم کم آرد (حتما حتما حتما سه صفر یا چهار صفر باشه خیلی نکته مهمی اضافه کن 

در نهایت اون سفیده تخم مرغ که تو مدتی گذاشتی یخچال اضافه خیلی آروم دورانی هم بزن 

بعد هم بریز توی غالبی که کف اون کاغذ روغنی گذاشتی (کاغذ روغنی ودور اطراف غالبت هم چرب کن هم آرد بپاش)

کف یه قابلمه بزرگتر از غالبت رینگ یا شعله سرد کن بذار بعد غالب بذار تو قابلمه و 40 دقیقه با شعله کم بذار بپز و تمام

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

دختر همسایمون کیک فنجونی درست کرده بود روش با خامه گل زده بود خیلی خوشکل شده بود..خامه رو تو سه رنگ در آورد

تو لیوان یکبار مصرف کاغذی

گریزانم از این خانه،ولی :چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……