2777
2789
کاری به دعوات بااین آدم ندارم ها ولی من ۱۸سالگی ازدواج کردم شوهرم خیانت نکرده شکر خدا درس هم خوندم ...

خداروشکر که اینقدر خوشبختی ..تو یک زن موفقی که به همه ارزوهات داری میرسی ...ولی تو استثتایی

90 درصد کسانی که سن کم ازدواج کردن بدبخت شدن چون اتتخابشون از روی بچگی بوده تو سن کم ادما خودشونو نمیشناسن معیاراشون هر روز عوض میشه دخترا24 سالگی وپسرا 30 سالگی به ثبات شخصیتی میرسن

تو فامیل ودوستام هرکی سن کم ازدواج کرده نمیگم همشون خیلی بدبختن ولی میگن احساس خوشبختی نمیکنیم وانتخابمون از روی بچگی بوده..یه بچه 16 ساله نمیتونه شوهرداری کنه ارتباط باخانواده همسر هم خیلی سخته...واسه تو خیلی خوشحالم بیشتر بخاطر موفقیتت

تو یک زن موفقی وبچه هات بهت افتخار میکنن

ولی اون خانم زیر دیپلمه وواقعا زشت صحبت میکنه وبی دلیل تو تایپیک های من دنبال نقطه ضعفه همین نشون میده از لحاظ روحی ارامش نداره ورفتارش نرمال نیست

من چندساله عضوم یادم نمیاد وقتی دارم بایه کاربر صحبت میکنم برم تو تایپیکاش ودنبال نقطه ضعف بگردم وبهش توهین کنم...به من توهین میکنه که چرا تو 30 سالگی دوس پسر دارم. اون وقت خودش تو 16 سالکی دوس پسر داشته ما دوس پسر داشتن تو سن کم وخیلی زشت وبی حیایی میدونیم ولی من تو 28 سالکی به قصد ازدواج اشنا شدم وکلا تو سن کم ازدواج نمیکنیم همه فامیل اینجوریم

یا مثلا دوس پسرم دکترا از دانشگاه دولتی داره شغل عالی داره درکنارش دوتا شرکت داره وضع مالی عالی تیپ وقیافشم خوبه اخلاقشم خوبه خوش اخلاق ومهربونه

ولی هرچند وقت یک بار دلش میخواد مشروب بخوره

من مشکلی ندارم بااین قضیه..بعد این خانم اومده به دوس پسرم توهین میکنه که مشروب خورا مرد زندگی نیستن

اینقدر عقب موندست که نمیدونه اعتیاد به مشروب خیلی بده تفریحی خوردن مشکلی نداره مشاوره اینو بهم گفت

ببخشید طولانی شد

خدا شفات بده  چرا اینقدر دری وری میبافی  خودت فهمیدی چی گفتی  توی همه تاپیکات که د ...

ب احترام استارتر هیچی بهت نمیگم چون پیامات واسه اونم میره.این پیام اخریه که بهت میدم الان دیگه کلا بهت شک کردم که زنی یا مردی کسی که هیچی تاپیک نداره مشکوکه همه میان عضو میشن درددل کنن تو اومدی عضو شدی به بقیه فقط توهین کنی

به احتمال زیاد از تیمارستان داری پیام میدی

خدا همه مریضارو شفا بده روانی هایی مثل تو رو هم شفا بده

قرصاتو مرتب بخور شاید درمان شدی

دیگه جوابتو نمیدم تاالان به خودم توهین کردم باهات هم کلام شدم

درشان من نیست باهر اشغالی هم کلام بشم

باخودت بحث کن 

خدانگهدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر که اینقدر خوشبختی ..تو یک زن موفقی که به همه ارزوهات داری میرسی ...ولی تو استثتایی 90 درصد ...

خواهش می‌کنم عزیزم من معمولاً از نظر شما واقعاً منطقی باشه حتی اگه ۱۰ صفحه هم باشه وقت می‌ذارم می‌خونم چون برام ارزش داره که طرفم انقدر وقت گذاشته برای من یه چیزی تایپ کرده که مطمئنم برای زندگی من مفید باشه ولی در کل چون حرفت این بود که مثلاً همه کسایی که تو سن کم ازدواج می‌کنن بدبخت نه خواستم بگم لزوماً اینجوری نیست واقعاً خیلی از خانم‌هایی هستند که تو سن کم ازدواج می‌کنند درس می‌خونن کار می‌کنن موفق می‌شن چه بسا خیلیاشون از اون دخترایی که واقعاً تو ۳۰ ۳۵ سالگی ازدواج می‌کنن موفق‌تر می‌شن توی زندگیاشون نمیشه بگیم همه خط مستقیم و زندگی بکنن و هر کسی غیر از این بره مطمئناً موفق نمی‌شه و شکست می‌خوره شاید از دید اون خانم اینه که کسایی که مشروب می‌خورن آدمای زندگی نیستن مردای زندگی نیستن نمی‌شه بهشون تکیه کرد خب این طرز فکرشه چرا که نه تو زندگی خودش پیاده بکنه زندگی شخصی خودش یه تصمیم خودشه و بقیه هم موظفن بهش احترام بزارند ولی برای زندگی بقیه نمی‌تونه تعیین تکلیف بکنه نمی‌تونه بگه کل آدمایی که میان خواستگاری اگر مشروب می‌خورن آدم زندگی نیستند باهاشون زندگی نکنید و فلان و بهمان و مطمئناً هم کسی به نظر همچین آدمایی اهمیت نمیده همه آدما در نهایت خودشون برای زندگی خودشون تصمیم می‌گیرند نه هیچکس دیگه‌ای

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
 خواهش می‌کنم عزیزم من معمولاً از نظر شما واقعاً منطقی باشه حتی اگه ۱۰ صفحه هم باشه وقت می‌ذارم ...

اره باحرفات موافقم ..زندگی هرکس به خودش مربوطه

من اولین پیامم به اسی بود که غصه نخور بچه نداری

بچه قرارنیست تو پیری حتما کنارت باشه شاید مهاجرت کنه شاید فوت کنه خیلیا هستن خودشون مشکل نازایی ندارن وبچه دار هم نشدن تو این تاپیک خیلی ها بامن موافق بودن وتایید کردن ...ولی اون خانم بی دلیل اومد به من توهین کرد بالحن بی ادبانه که بزار یکی پیدا بشه اول بگیرتت بعد بیا نظر بده دقیقا کلمه بگیرتت گفت که خیلی حرف زشتیه که فهمیدم زیر دیپلمه

یا توهین کرد کسی که تو 30 سالکی دوس پسر داره هیچ وقت دوس پسرش نمیگیرش باز این کلمه زشت وبه کار برد

دوستام وفامیلامون خیلی ها بالای 30 ازدواج کردن

به اون خانم گفتم دوس پسرم 2 سال توی مریضیم کنارم بود درحالی که من بارها بهش گفتم کات کنیم چون من معلوم نیست خوب بشم یانه ولی اون همیشه میکفت حتی اگه تااخر عمرت اینجوری باشی من ولت نمیکنم .در کل بهم ثابت شده که هیچ وقت ولم نمیکنه از این لحاظ خیالم راحته..ولی بخاطر یه تایپیک که گفتم مشروب میخوره چند نفر دیگه ام بهش توهین کردن من اصلا تحمل ندارم کسی بهش توهین کنه ...واسه همین میخوام کاربری مو لغو کنم ودیکه درمورد مسائل شخصیم تایپک نزنم که یه عیده بی فرهنگ الکی بهم توهین کنن

2796
اره باحرفات موافقم ..زندگی هرکس به خودش مربوطه من اولین پیامم به اسی بود که غصه نخور بچه نداری بچه ...

ببین یه نصیحت خواهرانه بهتون می‌کنم به عنوان یه خواهر کوچکتر از خودت واقعاً حرف مردم برای اهمیتی نداشته باشه من خودم سیگاریم و خیلیا توی این سایت می‌دونن یه بار یکی تاپیک زده بود پرسید منم خب گفتم و اینا یه نفر اومده بود نوشته بود دخترای سیگاری لیاقتشون همینه که باهاشون اینجوری برخورد بشه بعد جالب اینجاست که رفتم یه نگاه به تاپیکاش کردم علاوه بر اینکه شوهرش بهش خیانت کرده بود با دو تا بچه ولش کرده بود خودشم دیپلمم نداشت رفته بود آواره سر زندگی پدرش شده بود که پدرش بهش گفته بود اومدی نون‌خور اضافه زندگی من شدی بعد همین منی که سیگار می‌کشم دارم برای دکترا می‌خونم خونه زندگی خودمو دارم شغل مدیریتی خودمو دارم ۱۰ سال ازدواج کردم و خدارا شکر زندگی خوبی دارم ببین می‌خوام بگم خیلی آدمای اینجا رو جدی نگیر خیلیاشون توی زندگیاشون واقعاً آشفته بازاریه که اگه از نزدیک بری ببینی بوی تعفنش حالتو به هم می‌زنه ولی اینجا میان یه ظاهر خوب از خودشون نشون میدن عقده‌هاشونو اینجا خالی می‌کنن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ببین یه نصیحت خواهرانه بهتون می‌کنم به عنوان یه خواهر کوچکتر از خودت واقعاً حرف مردم برای اهمیتی ندا ...

کاملا حرفات درسته الانم خودم به این نتیجه رسیدم 

اینجا از هر طبقه ای فقیر و پولدار هستن

ادمهای بافرهنگن یا ادمهایی از طبقه خیلی پایین جامعه

ادم خوش اخلاق ویا ادم عصبی که قرص اعصاب میخوره وبی دلیل بهت میپره

با کاربری جدیدم دیگه حرفای شخصی نمیزنم

یادمه منم تو یه تایپکی یه خانمی گفت شوهرم راننده اسنپه

زنهایی که سوار میکنه الکی باهاش حرفای بیخود میزنن حرف ارایش واندام  وچرت وپرت

بعد من گفتم من وقتی سوار اسنپ میشم فقط سلام میکنم همین یا اکه لازم باشه ادرس دقیق ومیگم.یه خانمی کلی بهم توهین کرد که کسی که دوس پسر داره لازم نکرده ادای خوبارو دربیاره بعد از بقیه کامنتاش مشخص شد که وقتی اسنپ میگیره تو ماشین میشینه با راننده لاس میزنه بعد فکر میکرد همه مثل خودشن هرکی ام دوس پسر داره خرابه

ولی خوب بعضی وقتا ادم نیاز داره که از تجربه بقیه استفاده کنه اگه تایپک نزنیم چجوری تجربه بقیه رو بدونیم

ببین یه نصیحت خواهرانه بهتون می‌کنم به عنوان یه خواهر کوچکتر از خودت واقعاً حرف مردم برای اهمیتی ندا ...

میدونی. خیلی ها که اینجا عضون واقعا عقب مونده ان

تو100 پیش موندن که سیکار ومشروب هرکی اهلش باشه یعنی یه ادم سطح پایینه 

ولی الان دیگه اینجوری نیست من خیلی مردهای دکتر وبا موقعیت اجتمامی خیلی بالا میشناسم که اهل مشروبن

یازنها هم همین طور خیلی زنهای تحصیلکرده وموقعیت شغلی عالی سیگار میکشن یا مشروب میخورن

ولی ایتقدر خنگن فرق بین اعتیاد داشتن وتفریحی مصرف کردن ونمیدونن

یا اینقدر خنگن که نمیدونن سیگار گررون و مشروب گرون واسه قشر پولدار وباپرستیژه

ب احترام استارتر هیچی بهت نمیگم چون پیامات واسه اونم میره.این پیام اخریه که بهت میدم الان دیگه کلا ب ...

وای خدا 

دوست عزیز تو دهنت رو باز میکنی فقط فوش میدی تو دانشگاه بهت یاد دادن فوش دادنو یا خانوادت یادت دادن چقدر دلم برام سوخت برا اینکه عقده ای همش بهم فوش و بد بیرا ه گفتی تا خالی شی ولی بازم خالی نشدی فضول هم یاد گرفتی نوشتنشو خانومی 

بپا به آقا دکتر فوش ندی ولت کنه بی شوهر بمونی