2777
2789
عنوان

بیاین لطفا منا راهنمای کنید

51 بازدید | 15 پست

سلام عزیزان امیدوارم حال دلتون خوب باشه من چند روز پیش خونه زنموم دعوت بودیم بعد یه دستمال کاغذی برداشتم وقتی برداشتم بم گفت اینا که استفاده کردی اینجا نندازی‌ بنداز سطل اشغال منام خیلی ناراحت شدم گریه کردم بعد عموم اومد دنبالم و منا برد خونشون از اون روز دیگه تصمیمم گرفتم باهاشون نه حرف بزنم نه چیزی عید دیدنی هم اگه اومدن خونمون باهاش حرف نزنم خیلی ناراحت شدم اون شب لیاقت من نبود این حرف به من بزنه من تا حالا هیچ وقت بی احترامی نکردم بهش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله 16

خاااک 

خودتو جمع کن مگه خاله زنکی این چرت و پرتا چیه

گریه کردم و اینو گفت اونو گفت

مثل کوچولوهای سه چهار ساله

ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
2799
خاااک  خودتو جمع کن مگه خاله زنکی این چرت و پرتا چیه گریه کردم و اینو گفت اونو گفت مثل کوچول ...

اون روز خیلی ناراحتم کرد خانم مگه من چیکار کرده بودم چه بی احترامی کرده بود که این حرف گفت 

چه کاریه 

همون لحظه میگفتی لازم نبود بگی! خودم میدونم.

الانم که نگفتی غصه خوردن نداره. حرف بدی نزده.

شاید لحنش بوده که ناراحتت کرده. اهمیت نده هرکی هر حرفی بزنه که نباید آدم غصه بخوره.

مردی

فردا میخوای بری تو جامعه 

باید یکم پوستتو کلفت کنی اینقدر حساس بودن آدمو آسیب پذیر میکنه

قوی باش!

کاربری دست یه نفره. من مسئول تمام حرفایی که میزنم هستم✋
اون روز خیلی ناراحتم کرد خانم مگه من چیکار کرده بودم چه بی احترامی کرده بود که این حرف گفت 

منم به بچه ها که کوچیکه ترند هم سن تو میگم

مثلاً خاله ، عمه ، عزیزم فلان جا رو کثیف نکنید یا مرتب کنید ریخت و پاشاتونو و ...

این طرز برخورد و فکر مناسب یه پسر نیست اونم به سن تو

چه کاریه  همون لحظه میگفتی لازم نبود بگی! خودم میدونم. الانم که نگفتی غصه خوردن نداره. حرف ...

ممنون که اینقدر جالب و منطقی گفتین درسته ولی من توقع نداشتم ازش و اگر عقل داشته باشم دیگه نباید باهاش حرف بزنم 

منم به بچه ها که کوچیکه ترند هم سن تو میگم مثلاً خاله ، عمه ، عزیزم فلان جا رو کثیف نکنید یا مرتب ک ...

شما با احترام میگین اون با لحن بدی گفت و معلوم بود میخواست منا ناراحت کنه 

شما با احترام میگین اون با لحن بدی گفت و معلوم بود میخواست منا ناراحت کنه 

نه پسرم خودتو ناراحت نکن 

منم جای خاله ات ، یه توصیه برات دارم، اصلا مناسب سن و جنسیت تو نیست این سایت عضو باشی، خودمم دید خوبی به پسرایی که اینجا عضوند ندارم ، گفتم چون سنت کمه بگم 

وقتتو با گروه هم سن و سالات و تفریحات مناسب سنت پر کن

فیلم ، کتاب ، گیم ، ورزش و ... مناسب توئه

ازین فکرا هم نکن، دنیا اینقدر بی رحم میشه ، قوی باش، پس چه جوری میخوای بری سربازی مرد بشی ؟

نه پسرم خودتو ناراحت نکن  منم جای خاله ات ، یه توصیه برات دارم، اصلا مناسب سن و جنسیت تو نیست ...

بله خیلی ممنون ای کاشکی همه مثل شما مهربان و خونگرم بودن 

چشم . ججوری میشه این سایت حذف کنم اطلاعاتم حذف بشه من تازه اومدم نمیدونم؟

بله خیلی ممنون ای کاشکی همه مثل شما مهربان و خونگرم بودن  چشم . ججوری میشه این سایت حذف کنم اط ...

قابلتو نداشت، خودم قبلاً نوجوان ها رو درک نمی‌کردم ولی الان که پسر باردار شدم خیلی بهشون توجه میکنم که روحیشون خراب نشه، تمرین مادر شدن میکنم

باید نی نی یار رو تگ کنی بگی تعلیقت کنه

نکردی هم نکردی برای همیشه برو 

خدا یار و نگهدارت

قابلتو نداشت، خودم قبلاً نوجوان ها رو درک نمی‌کردم ولی الان که پسر باردار شدم خیلی بهشون توجه میکنم ...

الهی خیر ببینید و به سلامتی پسرتون به دنیا بیاد. اگه میشه برام نی نی یار تگ کنید من نمیدونم

الهی خیر ببینید و به سلامتی پسرتون به دنیا بیاد. اگه میشه برام نی نی یار تگ کنید من نمیدونم

@niniyar_3    

سلام دوستمون میخواد تعلیق بشه براش تگتون کردم

2801