2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

منم قصد دارم مصرف کنم فقط بخاطر بی میلی جنسی تردید دارم نمیخوام انرژی جنسی م خراب شه

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂
من الان مصرف میکنم  نه بابا فقط بیخیال میشه آدم  و این که خیلی کم عصبی میشه

باعث خوابالودگی نمیشه ؟

از آدمای دگم و افراطی و متعصب بدم میاد همونایی که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این دست افرادی لطفا اصلا با من حرف نزن چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🍂

تقریبا ی ساله مصرف میکنم بهت احساس بی خیالی میده تمایلات جنسیم خیلی کم شده دیگ ب چیزای بد فکر نمی‌کنم قبلا اگ گذشته میومد جلو چشمم کلی گریه میکردم الان انگار بی حس شدم این تجربیات منه

به عنوان کسی که مصرف کرده اگه حالتون بده حتما بخورید ولی سبک زندگی تونو عوض کنید و ورز کنید حداقل هف ...

عزیرم تا چه مدت خوردید؟

بعد اینکه اون حال بدی که اوایل با خوردنش به وجود میاره؟کی از بین میره؟

منم همین مشکل رو دارم ولی واقعا چاره ای نیست

حالا اگه بعد از قطع مصرف دوباره همه چی مثل قبل شه اوکیه

ولی کلا من میترسم میل جنسی دیگه مثل قبل نشه چون واقعا مسئله ی مهمیه

2801