2777
2789

سلام خواهرام 

میشه هر اطلاعاتی دراین باره دارین به من بگین خیلی ممنون میشم 💚🌹 

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 

اگرکسی کامل گفت لایک م کنین مرسی ازشما🌹

هیچ گاه ازخدانخواه ک تمام دنیارو بهت بده!! ازش بخواه کسی و بهت بده ک تورو ب همه دنیا نده!! خدایا نمی گویم دستم و بگیرسالهاست که گرفته ای مبادا دستم را رها کنی،،وقتی دستان تو دردستانم باشد هیچ دستی مرا دست کم نمی گیرد عاشقتم تنهامعبودمن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

با ادم زنده هم نمیتونیم مانوس شیم چه برسه به یکی که ۱۴۰۰ سال پیش عمرشو داده به شما😐😵‍💫

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰
با ادم زنده هم نمیتونیم مانوس شیم چه برسه به یکی که ۱۴۰۰ سال پیش عمرشو داده به شما😐😵‍💫

حضرت زهرا فرق داره🌹

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 

ایشون معصوم هستن ودخترپیامبر،همون پیامبری که میگفتن نسلش ادامه نداره چون پسرنداره،وداریم میبینیم که بعداز۱۴۰۰سال هنوزنامشون زنده اس💟

وخدایی که بشددددت کافیست❣
حضرت زهرا فرق داره🌹

چند روز پیش تاپیک در مورد امام علی زدم خیلی تاپیک قشنگی بود نه  حتی یک کلمه حرف سیاسی توش بود نه توهینی چیزی زدن ترکوندنش 😏 فقط به خاطر پروفایلم ظاهرا 

من هر وقت ازشون میخوام برا نماز صب بیدارم کنن بیدار م میکنن😍🖐

ممنونم ♥️

یه نمازی هست به اسم نماز استغاثه ی حضرت زهرا خیلی حالات قشنگی داره دوست داشتی حتما بخونش

ممنونم ♥️

چند روز پیش تاپیک در مورد امام علی زدم خیلی تاپیک قشنگی بود نه  حتی یک کلمه حرف سیاسی توش بود ن ...

پروفایل قشنگیه💚🌹